+ Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus +

Słuchaj Mszy Św.

Słuchaj za pomocą
       

 

Świety na dziś

Liturgia dnia


Liturgia
z wczoraj

Liturgia
na dziś

Liturgia
na jutro


Drodzy Bracia i Siostry,
papież Franciszek zachęca nas do poszukiwania nowych dróg wychodzenia do ludzi, nowych sposobów głoszenia Ewangelii i docierania z jej przesłaniem do jak najszerszego grona odbiorców. Po raz kolejny zatem spotkamy się na rekolekcjach, które zostaną zorganizowane na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Ten stadion to miejsce szczególne i symboliczne. To tam modlił się z nami św. Jan Paweł II, to tam już dwa razy trybuny wypełniły się wiernymi, którzy razem wznosili swoją modlitwę do Boga.

Serdecznie zapraszam moich Diecezjan do wzięcia udziału w tegorocznych rekolekcjach JEZUS NA STADIONIE, które odbędą się w sobotę 1 lipca.Niech ten narodowy obiekt sportowy wypełni się znowu dzieciątkami tysięcy wiernych. Niech popłynie modlitwa uwielbienia Boga w tym roku również razem z Ojcami Paulinami z Jasnej Góry, którzy przyjadą oddać chwałę Bogu w Jubileusz 300-lecia koronacji ikony Matki Bożej Częstochowskiej, której kopia od września nawiedzać będzie parafie naszej diecezji. Zapraszam na to spotkanie także członków grup charyzmatycznych, którzy w tym roku przeżywają Złoty Jubileusz Odnowy Charyzmatycznej.

Hasłem tegorocznych rekolekcji są słowa z Psalmu 89 „Szczęśliwy naród, który umie wielbić Pana, będzie kroczył, Panie, w świetle Twego oblicza” (Ps 89, 16). Niech więc to spotkanie stanie się manifestacją wiary naszego narodu i wspólnego uwielbienia Jezusa w mocy Ducha Świętego.

Zapraszam wszystkich diecezjan do wzięcia udziału w tym wydarzeniu religijnym. Proszę również kapłanów, by objęli duszpasterską posługą wiernych z całej Polski, którzy zgromadzą się 1 lipca na stadionie PGE Narodowy. Informacje i zapisy na stronie www.JezusNaStadionie.pl.

+ Abp Henryk Hoser SAC
Biskup Warszawsko-Praski

Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

facebook_page_plugin

Zapraszamy do słuchania

Oprawa muzyczna

Oprawa muzyczna ślubów śpiew solowy Ewelina Sielska-Badurek, organy Bernard Przybysz

To tylko przykładowe utwory istnieje możliwość wykonania innych utworów przez Panią Eweline. Oprawę ślubów może zapewnić też chór parafialny Laudate Dominum lub trębacz czy skrzypaczka. W sprawie oprawy muz. Liturgii ślubnej, pogrzebowej bądź innej uroczystości proszę o kontakt.

Nauki w poradni

W tym roku nauki w poradni rodzinnej prowadzi p. Urszula Bogdalska nr tel. 661-734-358.

Adres parafi

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Świętego Wita Męczennika w Karczewie
ul. Ks. W. Żaboklickiego 12
05-480 Karczew
tel.: 0-22 780 - 65 - 19

Stałe nabożeństwa

Codzienne msze - 7.00, 8.00. 18.00
W niedzielę -  7.00, 9:00, 10.30, 12.00. suma, 18.00

Czytaj więcej >>>

Kancelaria

Czynna w dni powszednie:
od poniedziałku do piątku - w godz. 16:30 do 18:00
W sobotę - kancelaria nieczynna

W sprawach związanych z cmentarzem:
- od poniedziałku do piątku - w godz. od 16:30 do 18:00

W UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA KANCELARIA NIECZYNNA
 WIGILIĘ BOŻEGO NARODZENIA KANCELARIA NIECZYNNA.

telefon do kancelarii: 22 780 65 19
e-mail: