There are no images available in the gallery.

W sobotę, 24 czerwca kończy się peregrynacja Kopii wizerunku MB Jasnogórskiej w Diecezji Łowickiej.

Następną diecezją, w której peregrynacja Matki Bożej będzie kontynuowana jest Diecezja Warszawsko-Praska. Diecezja Łowicka oficjalnie przekaże Wizerunek podczas uroczystości, która będzie miała miejsce na Starym Rynku w Łowiczu, 24 czerwca 2017 roku o godzinie 12.00.

Koncelebrowanej Eucharystii przewodniczył będzie Abp Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski, zaś okolicznościową homilię wygłosi Abp Sławoj Leszek Głódź, Metropolita Gdański.

Byłoby wskazane, by jak najliczniejsza delegacja duchowieństwa i wiernych naszego Kościoła lokalnego towarzyszyła Księdzu Arcybiskupowi podczas tego aktu.

Księży, którzy (indywidualnie lub z delegacją wiernych) zechcą udać się do Łowicza prosimy o informację, najpóźniej do 20 czerwca, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (kto i w jak licznej grupie będzie obecny w Łowiczu).

Z kapłańskim pozdrowieniem

Ks. Dariusz Szczepaniuk
Kanclerz Kurii

Wakacyjny porządek Mszy św.

Wakacyjny porządek Mszy św. w dni powszednie w lipcu i sierpniu. Msza św. w dni powszednie o godz. 7.30 rano i o 18.00 wieczorem, 20 min. przed Mszą św. będzie spowiedź święta. Prządek Mszy św. w niedziele pozostaje bez zmian.