+ Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus +

Słuchaj Mszy Św.

Słuchaj za pomocą
       

 

Świety na dziś

Liturgia dnia


Liturgia
z wczoraj

Liturgia
na dziś

Liturgia
na jutro


W sobotę, 24 czerwca kończy się peregrynacja Kopii wizerunku MB Jasnogórskiej w Diecezji Łowickiej.

Następną diecezją, w której peregrynacja Matki Bożej będzie kontynuowana jest Diecezja Warszawsko-Praska. Diecezja Łowicka oficjalnie przekaże Wizerunek podczas uroczystości, która będzie miała miejsce na Starym Rynku w Łowiczu, 24 czerwca 2017 roku o godzinie 12.00.

Koncelebrowanej Eucharystii przewodniczył będzie Abp Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski, zaś okolicznościową homilię wygłosi Abp Sławoj Leszek Głódź, Metropolita Gdański.

Byłoby wskazane, by jak najliczniejsza delegacja duchowieństwa i wiernych naszego Kościoła lokalnego towarzyszyła Księdzu Arcybiskupowi podczas tego aktu.

Księży, którzy (indywidualnie lub z delegacją wiernych) zechcą udać się do Łowicza prosimy o informację, najpóźniej do 20 czerwca, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (kto i w jak licznej grupie będzie obecny w Łowiczu).

Z kapłańskim pozdrowieniem

Ks. Dariusz Szczepaniuk
Kanclerz Kurii

Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

facebook_page_plugin

Zapraszamy do słuchania

Oprawa muzyczna

Oprawa muzyczna ślubów śpiew solowy Ewelina Sielska-Badurek, organy Bernard Przybysz

To tylko przykładowe utwory istnieje możliwość wykonania innych utworów przez Panią Eweline. Oprawę ślubów może zapewnić też chór parafialny Laudate Dominum lub trębacz czy skrzypaczka. W sprawie oprawy muz. Liturgii ślubnej, pogrzebowej bądź innej uroczystości proszę o kontakt.

Nauki w poradni

W tym roku nauki w poradni rodzinnej prowadzi p. Urszula Bogdalska nr tel. 661-734-358.

Adres parafi

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Świętego Wita Męczennika w Karczewie
ul. Ks. W. Żaboklickiego 12
05-480 Karczew
tel.: 0-22 780 - 65 - 19

Stałe nabożeństwa

Codzienne msze - 7.00, 8.00. 18.00
W niedzielę -  7.00, 9:00, 10.30, 12.00. suma, 18.00

Czytaj więcej >>>

Kancelaria

Czynna w dni powszednie:
od poniedziałku do piątku - w godz. 16:30 do 18:00
W sobotę - kancelaria nieczynna

W sprawach związanych z cmentarzem:
- od poniedziałku do piątku - w godz. od 16:30 do 18:00

W UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA KANCELARIA NIECZYNNA
 WIGILIĘ BOŻEGO NARODZENIA KANCELARIA NIECZYNNA.

telefon do kancelarii: 22 780 65 19
e-mail: