+ Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus +

There are no images available in the gallery.

Słuchaj Mszy Św.

Słuchaj za pomocą
       

 

Liturgia dnia


Liturgia
z wczoraj

Liturgia
na dziś

Liturgia
na jutro


Terminarz Peregrynacji Obrazu MB Jasnogórskiej
w Parafiach Diecezji Warszawsko-Praskiej 2017-2018

Dekanat Radzymiński:

  • 2 września (sobota):
    • – godz. 13.00 – inauguracja Peregrynacji w Diecezji Warszawsko-Praskiej; Radzymin, Plac przy Kolegiacie Przemienienia Pańskiego
    • - godz. 17.00 – rozpoczęcie nawiedzenia Parafii Przemienia Pańskiego w Radzyminie
  • 3 września (niedziela) – Parafia św. Jana Pawła II w Radzyminie
  • 4 września (poniedziałek) – Nowe Załubice
  • 5 września (wtorek) – Kuligów
  • 6 września (środa) – Józefów k. Radzymina
  • 7 września (czwartek) – Wola Rasztowska
  • 8 września (piątek) - Dąbrówka
  • 9 września (sobota) – Niegów
  • 10 września (niedziela) – Mostówka
  • 11 września (poniedziałek) – Lucynów
  • 12 września (wtorek) – Wyszków-Rybienko

Dekanat Jadowski:

  • 13 września (środa) – Kamieńczyk
  • 14 września (czwartek) – Sanktuarium MB Loretańskiej w Loretto
  • 15 września (piątek) – Gwizdały
  • 16 września (sobota) – Jadów
  • 17 września (niedziela) – Strachówka
  • 18 września (poniedziałek) – Sulejów
  • 19 września (wtorek) – Szewnica
  • 20 września (środa) – Kiciny
  • 21 września (czwartek) – Urle
  • 22 września (piątek) – Sanktuarium MB Loretańskiej

Dekanat Tłuszcz:

  • 23 września (sobota) – Parafia Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu
  • 24 września (niedziela) – Parafia Błogosławionych Męczenników Podlaskich w Tłuszczu
  • 25 września (poniedziałek) – Postoliska
  • 26 września (wtorek) – Jasienica
  • 27 września (środa) – Miąse
  • 28 września (czwartek) – Franciszków

Dekanat Stanisławowski:

  • 29 września (piątek) – Poświętne
  • 30 września (sobota) – Pustelnik
  • 01 października (niedziela) – Stanisławów
  • 02 października (poniedziałek) – Dobre
  • 03 października (wtorek) – Trawy
  • 4 października (środa) – Pniewnik

Dekanat Mińsk Mazowiecki – Narodzenia NMP:

  • 05 października (czwartek) – Wólka Mińska
  • 06 października (piątek) – Parafia Świętego Michała Archanioła w Mińsku Mazowieckim
  • 07 października (sobota) – Parafia Narodzenia NMP w Mińsku Mazowieckim
  • 08 października (niedziela) – Mistów
  • 09 października (poniedziałek) – Jakubów
  • 10 października (wtorek) – Kałuszyn
  • 11 października (środa) – Mrozy
  • 12 października (czwartek) – Cegłów
  • 13 października (piątek) – Ignaców
  • 14 października (sobota) – Budy Barcząckie
  • 15 października (niedziela)- Huta Mińska

Dekanat Mińsk Mazowiecki – św. Antoniego z Padwy:

  • 16 października (poniedziałek) – Wielgolas Brzeziński
  • 17 października (wtorek) - Kołbiel
  • 18 października (środa) – Rudzienko
  • 19 października (czwartek) – Grzebowilk
  • 20 października (piątek) – Zamienie
  • 21 października (sobota) – Parafia św. Antoniego z Padwy w Mińsku Mazowieckim
  • 22 października (niedziela) – Parafia św. Jana Chrzciciela w Mińsku Mazowieckim
  • 23 października (poniedziałek) – Choszczówka Stojecka
  • 24 października (wtorek) – Królewiec
  • 25 października (środa) – Żuków
  • 26 października (czwartek) – Chrośla
  • 27 października (piątek) – Dębe Wielkie

Dekanat Siennicki:

  • 28 października (sobota) – Siennica
  • 29 października (niedziela) – Starogród
    • - przerwa świąteczna: Uroczystość Wszystkich Świętych
  • 30 października (poniedziałek) – Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Samarytanek Krzyża Chrystusowego, Niegów–Samaria
  • 31 października (wtorek) – Zgromadzenie Sióstr Służek NMP, Kobyłka
  • 01 listopada (środa) – Zgromadzenie Sióstr Dominikanek Misjonarek Jezusa i Maryi, Zielonka
  • 02 listopada (czwartek) – Mniszki Bose Zakonu NMP z Góry Karmel (Siostry Karmelitanki), Nowe Osiny
  • 03 listopada (piątek) – Wielgolas
  • 04 listopada (sobota) – Latowicz
  • 05 listopada (niedziela) – Jeruzal
  • 06 listopada (poniedziałek) – Kiczki
  • 07 listopada (wtorek) – Guzew

Dekanat Otwocki:

  • 08 listopada (środa) – Wiązowna
  • 09 listopada (czwartek) – Glinianka
  • 10 listopada (piątek) – Ostrów
  • 11 listopada (sobota) – Otwock – Wólka Mlądzka
  • 12 listopada (niedziela) – Parafia Zesłania Ducha Świętego w Otwocku
  • 13 listopada (poniedziałek) – Parafia Niepokalanego Serca NMP w Otwocku-Śródborowie
  • 14 listopada (wtorek) – Dom Księży Emerytów
  • 15 listopada (środa) – Parafia św. Wincentego a Paulo w Otwocku
  • 16 listopada (czwartek) – Parafia bł. Ks. Ignacego Kłopotowskiego w Otwocku
  • 17 listopada (piątek) – Parafia MB Częstochowskiej w Otwocku-Świdrze II
  • 18 listopada (sobota) – Parafia MB Nieustającej Pomocy w Otwocku-Mlądzu

Dekanat Otwock-Kresy:

  • 19 listopada (niedziela) – Parafia MB Królowej Polski w Otwocku-Kresach
  • 20 listopada (poniedziałek) – Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Otwocku-Świdrze
  • 21 listopada (wtorek) – Parafia Miłosierdzia Bożego w Otwocku-Ługach
  • 22 listopada (środa) – Karczew
  • 23 listopada (czwartek) – Otwock Wielki
  • 24 listopada (piątek) – Stara Wieś
  • 25 listopada (sobota) – Celestynów
  • 26 listopada (niedziela) – Parafia MB Częstochowskiej w Józefowie
  • 27 listopada (poniedziałek) – Parafia św. Jana Chrzciciela w Józefowie-Michalinie
  • 28 listopada (wtorek) – Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Józefowie-Błotach

Dekanat Sulejówek:

  • 29 listopada (środa) – Zakręt
  • 30 listopada (czwartek) – Halinów
  • 01 grudnia (piątek) – Długa Kościelna
  • 02 grudnia (sobota) – Parafia NMP Matki Kościoła w Sulejówku
  • 03 grudnia (niedziela) – Parafia Przemienienia Pańskiego w Sulejówku-Miłosnej
  • 04 grudnia (poniedziałek) – Okuniew
  • 05 grudnia (wtorek) - Zabraniec
  • 06 grudnia (środa) – Zgromadzenie Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych w Sulejówku
  • 07 grudnia (czwartek) – Kuflew (Dekanat Mińsk Maz. – Narodzenia NMP)

Od 08 grudnia 2017 roku do 16 lutego 2018 roku – przerwa w peregrynacji; renowacja Obrazu MB Częstochowskiej

Dekanat Nowodworski:

  • 17 lutego (sobota) – Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Nowym Dworze Mazowieckim
  • 18 lutego (niedziela) – Parafia Świętego Michała Archanioła w Nowym Dworze Mazowieckim
  • 19 lutego (poniedziałek) – Janówek
  • 20 lutego (wtorek) – Skrzeszew
  • 21 lutego (środa) - Rajszew

Dekanat Legionowski:

  • 22 lutego (czwartek) – Parafia Miłosierdzia Bożego w Legionowie
  • 23 lutego (piątek) – Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie
  • 24 lutego (sobota) – Parafia św. Jana Kantego w Legionowie
  • 25 lutego (niedziela) – Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP w Legionowie
  • 26 lutego (poniedziałek) – Parafia MB Fatimskiej w Legionowie
  • 27 lutego (wtorek) – Jabłonna
  • 28 lutego (środa) – Chotomów
  • 01 marca (czwartek) – Wieliszew

Dekanat Wołomiński:

  • 02 marca (piątek) – Parafia MB Częstochowskiej w Wołominie
  • 03 marca (sobota) – Parafia MB Królowej Polski w Wołominie
  • 04 marca (niedziela) – Parafia św. Józefa Robotnika w Wołominie
  • 05 marca (poniedziałek) – Majdan
  • 06 marca (wtorek) – Duczki
  • 07 marca (środa) – Zagościniec
  • 08 marca (czwartek) – Helenów
  • 09 marca (piątek) – Klembów
  • 10 marca (sobota) – Ostrówek

Dekanat Kobyłka:

  • 11 marca (niedziela) - Marki-Struga
  • 12 marca (poniedziałek) – Słupno
  • 13 marca (wtorek) – Nadma
  • 14 marca (środa) – Parafia św. Kazimierza Królewicza w Kobyłce
  • 15 marca (czwartek) – Parafia bł. Matki Teresy z Kalkuty w Kobyłce-Turowie
  • 16 marca (piątek) – Ossów
  • 17 marca (sobota) – Parafia Świętej Trójcy w Kobyłce
  • 18 marca (niedziela) – Kobyłka-Maciołki

Dekanat Zielonkowski:

  • 19 marca (poniedziałek) – Parafia MB Częstochowskiej w Zielonce
  • 20 marca (wtorek) - Parafia św. Jerzego Męczennika w Zielonce
  • 21 marca (środa) – Parafia św. Izydora w Markach
  • 22 marca (czwartek) – Parafia MB Królowej Polski w Markach-Pustelniku
  • 23 marca (piątek) – Parafia NMP Matki Kościoła w Markach
    • - przerwa świąteczna: Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego:
  • 24 marca (sobota) – Zgromadzenie Sióstr Jezusa Miłosiernego w Ostrówku
  • 25 marca (Niedziela Palmowa) – Zgromadzenie Sióstr MB Loretańskiej (Warszawa, ul. Ogińskiego)
  • 26 marca (poniedziałek) – Zgromadzenie Sióstr MB Loretańskiej (Warszawa-Rembertów)
  • 27 marca (wtorek) – Zgromadzenie Sióstr MB Miłosierdzia (Warszawa, ul. Hetmańska)
  • 28 marca (środa) – Zgromadzenie Córek MB Bolesnej (Serafitki; Warszawa, ul. Raciborska)
  • 29 marca (Wielki Czwartek) – Zgromadzenie Sióstr Misjonarek apostolstwa Katolickiego (Pallotynki, Warszawa, ul. Płońska)
  • 30 marca (Wielki Piątek) – Zgromadzenie Sióstr MB Loretańskiej (Warszawa, ul. Kłopotowskiego)
  • 31 marca (Wielka Sobota) – Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Misjonerek (Otwock, ul. Reymonta)
  • 01 kwietnia (Niedziela Wielkanocna) – Zgromadzenie Sióstr Św. Elżbiety (Elżbietanki; Otwock, ul. Kołłątaja)
  • 02 kwietnia (Poniedziałek Wielkanocny) – Szensztacki Instytut Sióstr Maryi (Otwock-Świder)
  • 03 kwietnia (wtorek) – Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame (Otwock, ul. Prusa)
  • 04 kwietnia (środa) – Parafia Świętej Trójcy w Ząbkach
  • 05 kwietnia (czwartek) – Parafia Zesłania Ducha Świętego w Ząbkach
  • 06 kwietnia (piątek) – Parafia Miłosierdzia Bożego w Ząbkach

Dekanat Tarchomiński:

  • 07 kwietnia (sobota) – Nieporęt
  • 08 kwietnia (niedziela) – Białobrzegi
  • 09 kwietnia (poniedziałek) – Józefów k/ Legionowa
  • 10 kwietnia (wtorek) – Stanisławów Pierwszy
  • 11 kwietnia (środa) – Parafia Narodzenia NMP w Warszawie-Płudach
  • 12 kwietnia (czwartek) – Parafia św. Łukasza Ewangelisty w Warszawie–Kępie Tarchomińskiej
  • 13 kwietnia (piątek) – Parafia św. Jakuba Apostoła w Warszawie–Tarchominie
  • 14 kwietnia (sobota) – Ośrodek duszpasterski MB Pompejańskiej w Warszawie na Żeraniu
  • 15 kwietnia (niedziela) – Parafia NMP Matki Pięknej Miłości w Warszawie-Tarchominie
  • 16 kwietnia (poniedziałek) – Parafia św. Franciszka z Asyżu w Warszawie-Nowodworach
  • 17 kwietnia (wtorek) – Instytut Pomocnic Maryi Jasnogórskiej Matki Kościoła (Warszawa-Choszczówka)

Dekanat Bródnowski:

  • 18 kwietnia (środa) – Parafia MB Różańcowej
  • 19 kwietnia (czwartek) – Parafia św. Włodzimierza
  • 20 kwietnia (piątek) – Parafia św. Marii Magdaleny
  • 21 kwietnia (sobota) – Parafia św. Faustyny
  • 22 kwietnia (niedziela) – Parafia św. Jadwigi
  • 23 kwietnia (poniedziałek) – Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika
  • 24 kwietnia (wtorek) – Parafia Świętego Michała Archanioła
  • 25 kwietnia (środa) – Parafia św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
  • 26 kwietnia (czwartek) – Parafia Chrystusa Najwyższego Kapłana

Dekanat Rembertowski:

  • 27 kwietnia (piątek) – Parafia św. Łucji w Warszawie-Rembertowie
  • 28 kwietnia (sobota) – Parafia MB Zwycięskiej w Warszawie-Rembertowie
  • 29 kwietnia (niedziela) – Parafia św. Wacława
  • 30 kwietnia (poniedziałek) – Parafia św. Feliksa z Kantalicjo
  • 01 maja (wtorek) – Parafia Opatrzności bożej w Warszawie-Wesołej
  • 02 maja (środa) – Parafia św. Brata Alberta w Warszawie-Wesołej-Zielonej
  • 03 maja (czwartek) – Parafia św. Hieronima w Warszawie-Starej Miłosnej
  • 04 maja (piątek) – Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Warszawie-Starej Miłosnej

Dekanat Aniński:

  • 05 maja (sobota) – Parafia BM Królowej Polski w Warszawie-Aninie
  • 06 maja (niedziela) – Parafia św. Benedykta w Warszawie-Wawrze-Sadulu
  • 07 maja (poniedziałek) – Parafia św. Karola Boromeusza w Warszawie-Lesie
  • 08 maja (wtorek) – Parafia Wniebowzięcia NMP w Warszawie-Zerzniu
  • 09 maja (środa) – Parafia MB Dobrej Rady w Warszawie-Miedzeszynie
  • 10 maja (czwartek) – Parafia Dobrego Pasterza w Warszawie-Miedzeszynie
  • 11 maja (piątek) – Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Warszawie-Falenicy
  • 12 maja (sobota) – Parafia wieczerzy Pańskiej w Warszawie-Aleksandrowie
  • 13 maja (niedziela) – Parafia MB Anielskiej w Warszawie-Radości
  • 14 maja (poniedziałek) – Parafia Imienia NMP w Warszawie-Międzylesiu

Dekanat Grochowski:

  • 15 maja (wtorek) – Parafia św. Wincentego Pallottiego
  • 16 maja (środa) – Parafia Bożego Ciała (Konkatedra BM Zwycięskiej)
  • 17 maja (czwartek) – Parafia MB Nieustającej Pomocy na Saskiej Kępie
  • 18 maja (piątek) – Parafia Miłosierdzia Bożego na Saskiej Kępie
  • 19 maja (sobota) – Parafia św. Ojca Pio na Gocławiu
  • 20 maja (niedziela) –Parafia św. Apostołów Jana i Pawła na Gocławiu
  • 21 maja (poniedziałek – Parafia św. Patryka na Gocławiu
  • 22 maja (wtorek) – Parafia Nawrócenia św. Pawła Apostoła na Grochowie
  • 23 maja (środa) – Parafia Najczystszego Serca Maryi na Grochowie
  • 25 maja (czwartek) – Zgromadzenie Słowa Bożego (Werbiści; ul. Ostrobramska)
  • 26 maja (piątek) – Zgromadzenie Męki Jezusa Chrystusa (Pasjoniści; ul. Zamieniecka)
  • 26 maja (sobota) – Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego (Sercanki; ul. Kresowa)
  • 27 maja (niedziela) Parafia MB Królowej Polskich Męczenników na Grochowie
  • 28 maja (poniedziałek) – Parafia Narodzenia Pańskiego na Witolinie

Dekanat Praski:

    • - przerwa świąteczna: Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej
  • 29 maja (wtorek) – Zgromadzenie Sióstr Rodziny Maryi (ul. Klasyków)
  • 30 maja (środa) – Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo (Felicjanki; ul. Kościuszkowców)
  • 31 maja (Boże Ciało) – Zgromadzenie Misyjne Służebnic Ducha Świętego (Werbistki; Sulejówek)
  • 01 czerwca (piątek) – Zgromadzenie Sióstr Wynagrodzicielek Najświętszego Oblicza (Obliczanki; Otwock)
  • 02 czerwca (sobota) – Parafia Chrystusa Króla na Targówku
  • 03 czerwca (niedziela) – Parafia Świętej Rodziny na Zaciszu
  • 04 czerwca (poniedziałek) – Parafia św. Barnaby Apostoła na Zaciszu
  • 05 czerwca (wtorek) – Parafia św. Marka Ewangelisty na Targówku
  • 06 czerwca (środa) – Parafia św. Wincentego a Paulo na Targówku
  • 07 czerwca (czwartek) – Parafia Zmartwychwstania Pańskiego na Targówku
  • 08 czerwca (piątek) – Parafia Najświętszego Serca Jezusowego (Salezjanie)
  • 09 czerwca (sobota) – Parafia Świętego Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika (Katedra)
  • 10 czerwca (niedziela) – Parafia MB z Lourdes (Marianie)
  • 11 czerwca (poniedziałek) – Parafia MB Loretańskiej
  • 12 czerwca (wtorek) – Mazowiecki Szpital Bródnowski
  • 13 czerwca (środa) – Centrum Zdrowia Dziecka
  • 14 czerwca (czwartek) – Wyższe Seminarium Duchowne w Tarchominie
  • 15 czerwca (piątek) – Sanktuarium MB Ostrobramskiej

16 czerwca (sobota) – zakończenie peregrynacji; uroczysta procesja różańcowa z Sanktuarium MB Ostrobramskiej do Parafii Najczystszego Serca Maryi; Uroczysta Eucharystia na Placu Szembeka, przekazanie Obrazu do kolejnej diecezji;

Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Wakacyjny porządek Mszy św.

Wakacyjny porządek Mszy św. w dni powszednie w lipcu i sierpniu. Msza św. w dni powszednie o godz. 7.30 rano i o 18.00 wieczorem, 20 min. przed Mszą św. będzie spowiedź święta. Prządek Mszy św. w niedziele pozostaje bez zmian.

Oprawa muzyczna

Oprawa muzyczna ślubów śpiew solowy Ewelina Sielska-Badurek, organy Bernard Przybysz

To tylko przykładowe utwory istnieje możliwość wykonania innych utworów przez Panią Eweline. Oprawę ślubów może zapewnić też chór parafialny Laudate Dominum lub trębacz czy skrzypaczka. W sprawie oprawy muz. Liturgii ślubnej, pogrzebowej bądż innej uroczystości proszę o kontakt pod nr 503-562-140.

Nauki w poradni

W tym roku nauki w poradni rodzinnej prowadzi p. Urszula Bogdalska nr tel. 661-734-358.

Adres parafi

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Świętego Wita Męczennika w Karczewie
ul. Ks. W. Żaboklickiego 12
05-480 Karczew
tel.: 0-22 780 - 65 - 19

Stałe nabożeństwa

Codzienne msze - 7.00, 8.00. 18.00
W niedzielę -  7.00, 9:00, 10.30, 12.00. suma, 18.00

Czytaj więcej >>>

Kancelaria

Czynna w dni powszednie:
od poniedziałku do piątku - w godz. od 8:30 do 9:30 oraz od 16:30 do 18:00
W sobotę - kancelaria nieczynna

W sprawach związanych z cmentarzem:
- od poniedziałku do piątku - w godz. od 16:30 do 18:00

W UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA KANCELARIA NIECZYNNA
 WIGILIĘ BOŻEGO NARODZENIA KANCELARIA NIECZYNNA.

telefon do kancelarii: 22 780 65 19
e-mail: