Biblia90dni to wyzwanie, w którym zapraszamy Cię do przeczytania całego Pisma Świętego w 90 dni. Niezależnie od tego, czy już przeczytałeś Pismo Święte, czy jeszcze jest to przed Tobą, będzie to dla Ciebie wspaniały czas poznawania Boga przez Jego Słowo.

Daj się prowadzić Duchowi Świętemu! Bądź przemieniany przez Słowo, które czytasz! Podejmij wyzwanie 90-dniowego spotkania z Miłością!

Zapraszamy do pobrania aplikacji na system android z planem czytania na 90 dni oraz harmonogramu w formacie pdf.

Zapraszamy do słuchania

To tylko przykładowe utwory istnieje możliwość wykonania innych utworów przez Panią Eweline. Oprawę ślubów może zapewnić też chór parafialny Laudate Dominum lub trębacz czy skrzypaczka. W sprawie oprawy muz. Liturgii ślubnej, pogrzebowej bądź innej uroczystości proszę o kontakt.

od poniedziałku do piątku - w godz. 16:30 do 18:00