www.parafiakarczew.pl

facebook_page_plugin
Słuchaj Mszy Świętej
Liturgia dnia

Czcigodni Ojcowie i Bracia zakonni,
Członkowie i Członkinie Zgromadzeń i Instytutów świeckich życia konsekrowanego,
Dziewice konsekrowane i wdowy pobłogosławione,

Zbliża się XXII Dzień Życia Konsekrowanego. Z woli św. Jana Pawła II święto ofiarowania Pańskiego jest szczególną okazją, by dziękować Bogu za dar powołania każdego z was, za charyzmaty Waszych Zgromadzeń i Instytutów, za bogactwo łaski, za duchową płodność i za owoce Waszego życia radami ewangelicznymi.

Jesteście wybraną cząstką naszego Kościoła lokalnego.
Serdecznie zapraszam Was do Katedry św. Michała Archanioła i św. Floriana
w piątek, 02 lutego, na godzinę 15.00.

Przeżywając Ofiarowanie Jezusa Chrystusa w świątyni, przypominając sobie świadectwo starca Symeona i prorokini Anny, będziemy prosić, byście z radością ofiarowywali siebie Bogu, Kościołowi i bliźnim, byli dla świata światłem i ewangelicznym zaczynem wiary, nadziei i miłości.

Równie serdecznie zapraszam wszystkich wiernych, którzy zechcę w tym dniu modlić się z Wami i za Was.

+ Romuald Kamiński
Biskup Warszawsko-Praski

Adres parafii

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Świętego Wita Męczennika w Karczewie
ul. Ks. Władysława Żaboklickiego 12
05-480 Karczew
telefon: 22 780 65 19

Kancelaria

Czynna od poniedziałku do piątku od 1630 do 1800.

W sobotę oraz w dni świąteczne - kancelaria nieczynna.

tel. 22 780 65 19