Świety na dziś

Bracia i Siostry,

W sobotę, 20 stycznia, w Katedrze św. Michała Archanioła i św. Floriana dokonał się liturgiczny akt mojego ingresu do Diecezji Warszawsko-Praskiej.

Posługę Biskupa Ordynariusza objąłem po arcybiskupie Henryku Hoserze SAC.

Chcemy wyrazić szczerą i gorącą wdzięczność
Bogu i Jego Ekscelencji księdzu arcybiskupowi Henrykowi Hoserowi SAC,
za minione ponad dziewięć lat jego posługi wobec naszego Kościoła lokalnego.

Uczynimy to podczas Eucharystii sprawowanej w naszej Katedrze
w poniedziałek, 5 lutego 2018 roku, o godzinie 18.00.

Serdecznie zapraszam wszystkich kapłanów, osoby życia konsekrowanego, wiernych świeckich do wzięcia udziału w tej wyjątkowej wspólnocie modlitwy. Niech będzie ona naszym duchowym dziękczynieniem Bogu i wyrazem ludzkiej życzliwości, wielkim wspólnym „dziękujemy!” za świadectwo pasterskiej troski i miłości, jakich wspólnota diecezjalna warszawsko-praska doświadczyła poprzez posługę Księdza Arcybiskupa. Niech stanie się także okazją, by upraszać dla Księdza Arcybiskupa Henryka błogosławieństwo Boże na dalsze lata jego pracy.

+ Romuald Kamiński
Biskup Warszawsko-Praski

Zapraszamy do słuchania

To tylko przykładowe utwory istnieje możliwość wykonania innych utworów przez Panią Eweline. Oprawę ślubów może zapewnić też chór parafialny Laudate Dominum lub trębacz czy skrzypaczka. W sprawie oprawy muz. Liturgii ślubnej, pogrzebowej bądź innej uroczystości proszę o kontakt.

od poniedziałku do piątku - w godz. 16:30 do 18:00