Diecezja Warszawsko-Praska

Informacje o pasterzach, parafiach i instytucjach diecezjalnych. Aktualności z terenu diecezji.
  1. Zapraszamy gorąco na dwudniowe Zanurzenie w Słowo wyłącznie w kobiecym gronie. Zapraszamy wszystkie Panie: studentki, mężatki, samotne, pracujące etc. Naprawdę warto.

2. Od 18 kwietnia w Dekanacie Bródnowskim trwa peregrynacja kopii Jasnogórskiego Obrazu Matki Bożej. Jasnogórska Pani odwiedza kolejne parafie dekanatu, a w sobotę znalazła się w Parafii świętej Faustyny

3. 18 kwietnia 2018 roku odbył się diecezjalny etap XXII. finału Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Laureatami zostali Jakub Tarczyński, Aleksandra Suchańska, Weronika Ponikowska.

4. Publikujemy materiały ze spotkania, które miało miejsce 19 kwietnia 2018 roku. Odbywało się w Auli Kurii Biskupiej Warszawsko-Praskiej. Homilię wygłosił ks. prał. Jerzy Gołębiewski, konferencję – ks. Grzegorz Zagórowski.

5. Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Warszawsko-Praskiej zaprasza do udziału w wyjeździe na XII Spotkanie Młodych „Lednica 2000”. Hasło tegorocznego spotkania: Jestem

6. Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza na kolejny Wyjazdowy Dzień Skupienia. W planach – Warmia i Północne Mazowsze. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji.

7. Siostry Loretanki i Duszpasterstwo Młodzieży zapraszają na Anielski Piknik rodzinny i spotkanie Służby Liturgicznej

8. Siostry Uczennice Krzyża zapraszają na warsztaty liturgiczno-muzyczne poświęcone Matce Bożej.

9. Informujemy o śmierci i pogrzebie śp. ks. kan. Jana Gryciuka, byłego proboszcza Parafii Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu.

10. 16 kwietnia w parafii św. Franciszka z Asyżu na warszawskim Tarchominie miała miejsce peregrynacja kopii obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Z tej okazji uroczystej Eucharystii przewodniczył i homilię wygłosił bp Romuald Kamiński, ordynariusz diecezji

Niezbędnik parafianina

Zapraszamy do słuchania

To tylko przykładowe utwory istnieje możliwość wykonania innych utworów przez Panią Eweline. Oprawę ślubów może zapewnić też chór parafialny Laudate Dominum lub trębacz czy skrzypaczka. W sprawie oprawy muz. Liturgii ślubnej, pogrzebowej bądź innej uroczystości proszę o kontakt.

od poniedziałku do piątku - w godz. 16:30 do 18:00