There are no images available in the gallery.

Diecezja Warszawsko-Praska

Informacje o pasterzach, parafiach i instytucjach diecezjalnych. Aktualności z terenu diecezji.
  1. Prosimy o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia przez ks. prał. Kazimierza Obryckiego i ks. kan. Józefa Sobieraja.

2. Informujmy o śmierci śp. ks. kan. Marka Janickiego, wieloletniego proboszcza Parafii Przemienienia Pańskiego w Wieliszewie.

3. Informujemy o śmierci i uroczystościach pogrzebowych ks. Gerarda Jareckiego, b. proboszcza Parafii w Radziejowicach, Świętej Rodziny na Zaciszu, Nowych Załubicach i Kamieńczyku

4. Informujemy o śmierci i pogrzebie ks. Edmunda Andrzeja Rzeszowskiego, kapłana Archidiecezji Warszawskiej.

5. Informujemy o śmierci i pogrzebie śp. Józefa Ciury, Ojca Księdza prał. Andrzeja Kopczyńskiego - Dziekana Dekanatu Zielonkowskiego i Proboszcza Parafii Miłosierdzia Bożego w Ząbkach, Księdza Tadeusza Kopczyńskiego - Proboszcza Parafii Idaho Springs (Diecezja Denver, USA) i Księdza kan. Janusza Kopczyńskiego - Proboszcza Parafii św. Antoniego z Padwy w Mińsku Mazowieckim.

6. Serdecznie zapraszamy do oglądania transmisji z rekolekcji „Jezus na Stadionie 2017” Jest to spotkanie o charakterze religijnym w Kościele katolickim, w tym roku połączone z celebracją Złotego Jubileuszu Odnowy Charyzmatycznej. Konferencje wygłosi znany z poprzednich spotkań o. John Bashobora z Ugandy.

7. Radio Warszawa 106,2 FM zaprasza do udziału w relacji bezpośredniej z wydarzenia ewangelizacyjnego Jezus na Stadionie - 1 lipca 2017 roku.

8. W związku z licznymi pytaniami publikujemy terminarz peregrynacji Kopii Obrazu MB Jasnogórskiej w naszej Diecezji między 2 września 2017 roku a 16 czerwca 2018 roku

9. W piątek 23 czerwca 2017 roku odbyła się w Bazylice Katedralnej uroczysta Msza Święta, dla Szkoły im. Władysława IV na zakończenie roku szkolnego. Eucharystie celebrował i homilię wygłosił Ks. Bp Marek Solarczyk.

10. Informujemy o śmierci i pogrzebie śp. Jadwigi Szkup, Mamy ks. prał Adama Szkópa, proboszcza Parafii Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Warszawie na Grochowie.

Wakacyjny porządek Mszy św.

Wakacyjny porządek Mszy św. w dni powszednie w lipcu i sierpniu. Msza św. w dni powszednie o godz. 7.30 rano i o 18.00 wieczorem, 20 min. przed Mszą św. będzie spowiedź święta. Prządek Mszy św. w niedziele pozostaje bez zmian.