+ Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus +

There are no images available in the gallery.

Słuchaj Mszy Św.

Słuchaj za pomocą
       

 

Liturgia dnia


Liturgia
z wczoraj

Liturgia
na dziś

Liturgia
na jutro


Diecezja Warszawsko-Praska

Informacje o pasterzach, parafiach i instytucjach diecezjalnych. Aktualności z terenu diecezji.
  1. Prosimy o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia przez ks. prał. Kazimierza Obryckiego i ks. kan. Józefa Sobieraja.

  2. Informujmy o śmierci śp. ks. kan. Marka Janickiego, wieloletniego proboszcza Parafii Przemienienia Pańskiego w Wieliszewie.

  3. Informujemy o śmierci i uroczystościach pogrzebowych ks. Gerarda Jareckiego, b. proboszcza Parafii w Radziejowicach, Świętej Rodziny na Zaciszu, Nowych Załubicach i Kamieńczyku

  4. Informujemy o śmierci i pogrzebie ks. Edmunda Andrzeja Rzeszowskiego, kapłana Archidiecezji Warszawskiej.

  5. Informujemy o śmierci i pogrzebie śp. Józefa Ciury, Ojca Księdza prał. Andrzeja Kopczyńskiego - Dziekana Dekanatu Zielonkowskiego i Proboszcza Parafii Miłosierdzia Bożego w Ząbkach, Księdza Tadeusza Kopczyńskiego - Proboszcza Parafii Idaho Springs (Diecezja Denver, USA) i Księdza kan. Janusza Kopczyńskiego - Proboszcza Parafii św. Antoniego z Padwy w Mińsku Mazowieckim.

  6. Serdecznie zapraszamy do oglądania transmisji z rekolekcji „Jezus na Stadionie 2017” Jest to spotkanie o charakterze religijnym w Kościele katolickim, w tym roku połączone z celebracją Złotego Jubileuszu Odnowy Charyzmatycznej. Konferencje wygłosi znany z poprzednich spotkań o. John Bashobora z Ugandy.

  7. Radio Warszawa 106,2 FM zaprasza do udziału w relacji bezpośredniej z wydarzenia ewangelizacyjnego Jezus na Stadionie - 1 lipca 2017 roku.

  8. W związku z licznymi pytaniami publikujemy terminarz peregrynacji Kopii Obrazu MB Jasnogórskiej w naszej Diecezji między 2 września 2017 roku a 16 czerwca 2018 roku

  9. W piątek 23 czerwca 2017 roku odbyła się w Bazylice Katedralnej uroczysta Msza Święta, dla Szkoły im. Władysława IV na zakończenie roku szkolnego. Eucharystie celebrował i homilię wygłosił Ks. Bp Marek Solarczyk.

  10. Informujemy o śmierci i pogrzebie śp. Jadwigi Szkup, Mamy ks. prał Adama Szkópa, proboszcza Parafii Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Warszawie na Grochowie.

Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Wakacyjny porządek Mszy św.

Wakacyjny porządek Mszy św. w dni powszednie w lipcu i sierpniu. Msza św. w dni powszednie o godz. 7.30 rano i o 18.00 wieczorem, 20 min. przed Mszą św. będzie spowiedź święta. Prządek Mszy św. w niedziele pozostaje bez zmian.

Oprawa muzyczna

Oprawa muzyczna ślubów śpiew solowy Ewelina Sielska-Badurek, organy Bernard Przybysz

To tylko przykładowe utwory istnieje możliwość wykonania innych utworów przez Panią Eweline. Oprawę ślubów może zapewnić też chór parafialny Laudate Dominum lub trębacz czy skrzypaczka. W sprawie oprawy muz. Liturgii ślubnej, pogrzebowej bądż innej uroczystości proszę o kontakt pod nr 503-562-140.

Nauki w poradni

W tym roku nauki w poradni rodzinnej prowadzi p. Urszula Bogdalska nr tel. 661-734-358.

Adres parafi

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Świętego Wita Męczennika w Karczewie
ul. Ks. W. Żaboklickiego 12
05-480 Karczew
tel.: 0-22 780 - 65 - 19

Stałe nabożeństwa

Codzienne msze - 7.00, 8.00. 18.00
W niedzielę -  7.00, 9:00, 10.30, 12.00. suma, 18.00

Czytaj więcej >>>

Kancelaria

Czynna w dni powszednie:
od poniedziałku do piątku - w godz. od 8:30 do 9:30 oraz od 16:30 do 18:00
W sobotę - kancelaria nieczynna

W sprawach związanych z cmentarzem:
- od poniedziałku do piątku - w godz. od 16:30 do 18:00

W UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA KANCELARIA NIECZYNNA
 WIGILIĘ BOŻEGO NARODZENIA KANCELARIA NIECZYNNA.

telefon do kancelarii: 22 780 65 19
e-mail: