+ Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus +

There are no images available in the gallery.

Słuchaj Mszy Św.

Słuchaj za pomocą
       

 

Liturgia dnia


Liturgia
z wczoraj

Liturgia
na dziś

Liturgia
na jutro


Diecezja Warszawsko-Praska

Informacje o pasterzach, parafiach i instytucjach diecezjalnych. Aktualności z terenu diecezji.
  1. „Nasze powołanie to nie jest nasza zasługa. To dar, który przyjmujemy z radością i wdzięcznością. Tylko tak będziemy postępowali w sposób godny powołania. – mówił w homilii Ks. Abp Henryk Hoser SAC podczas Mszy Świętej inaugurującej rok formacyjny w Diecezji Warszawsko–Praskiej.

  2. Siostry Loretanki zapraszają na pierwszy po wakacjach cykl rekolekcji. Tym razem tematem będzie pogłębienie osobistej więzi z Bogiem.

  3. Publikujemy prośbę Przewodniczącego Rady ds. Rodziny Konferencji Episkopatu Polski o odnowienie przyrzeczeń małżeńskich w parafiach w niedzielę 24 września 2017 roku.

  4. Informujemy o śmierci i pogrzebie ks. prof. Adama Janusza Frankowskiego, wybitnego polskiego biblisty.

  5. Zgodnie z prawem kanonicznym Ks. Bp Romuald Kamiński objął urząd koadiutora Diecezji Warszawsko-Praskiej. Procedura odbyła się w siedzibie kurii w obecności biskupa diecezjalnego - Ks. Abp. Henryka Hosera SAC oraz członków kolegium konsultorów.

  6. Zapraszamy do obejrzenia specjalnego wydania Tematu Dnia Salve TV, którego gości byli Ks. Abp Henryk Hoser SAC oraz Ks. Bp Romuald Kamiński, ogłoszony 14 września tego roku biskupem koadiutorem Diecezji Warszawsko-Praskiej, rozmowę poprowadzi Mateusz Dzieduszycki - Rzecznik Prasowy DW-P.

  7. Parafia św. Ojca Pio zaprasza na tradycyjny Festyn: Pożegnanie Lata na Gocławiu. Tegoroczna uroczystość powiązana jest z uroczystościami odpustowymi ku czci św. Ojca Pio z Pietrelciny w roku 130. rocznicy Jego urodzin oraz uroczystością nadania Kościołowi Parafialnemu tytułu Sanktuarium dedykowanego Świętemu.

  8. Siostry Uczennice Krzyża tradycyjnie zapraszają na Dzień dla Rodziny na warszawskiej Pradze. Jak zawsze spotkanie odbędzie się na terenie Parafii MB z Lourdes (ul. Wileńska 69). Serdecznie zapraszamy.

  9. - Młodzi, jesteście od dzisiaj gospodarzami Ducha Świętego. Nie zagubcie tego. Niech ten obraz, przed obliczem Matki będzie okazją do tego, aby zobaczyć, jakich tajemnic zostaliśmy gospodarzami, gospodyniami - mówił w homilii Ks. Bp Marek Solarczyk podczas peregrynacji obrazu MB Częstochowskiej w Kamieńczyku.

  10. Maryja chce nas prowadzić tam, gdzie jest nasz cel ostateczny - mówił w homilii Ks. Abp Henryk Hoser SAC podczas peregrynacji obrazu MB Częstochowskiej w Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej 14 września 2017 roku.

Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Oprawa muzyczna

Oprawa muzyczna ślubów śpiew solowy Ewelina Sielska-Badurek, organy Bernard Przybysz

To tylko przykładowe utwory istnieje możliwość wykonania innych utworów przez Panią Eweline. Oprawę ślubów może zapewnić też chór parafialny Laudate Dominum lub trębacz czy skrzypaczka. W sprawie oprawy muz. Liturgii ślubnej, pogrzebowej bądż innej uroczystości proszę o kontakt pod nr 503-562-140.

Nauki w poradni

W tym roku nauki w poradni rodzinnej prowadzi p. Urszula Bogdalska nr tel. 661-734-358.

Adres parafi

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Świętego Wita Męczennika w Karczewie
ul. Ks. W. Żaboklickiego 12
05-480 Karczew
tel.: 0-22 780 - 65 - 19

Stałe nabożeństwa

Codzienne msze - 7.00, 8.00. 18.00
W niedzielę -  7.00, 9:00, 10.30, 12.00. suma, 18.00

Czytaj więcej >>>

Kancelaria

Czynna w dni powszednie:
od poniedziałku do piątku - w godz. od 8:30 do 9:30 oraz od 16:30 do 18:00
W sobotę - kancelaria nieczynna

W sprawach związanych z cmentarzem:
- od poniedziałku do piątku - w godz. od 16:30 do 18:00

W UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA KANCELARIA NIECZYNNA
 WIGILIĘ BOŻEGO NARODZENIA KANCELARIA NIECZYNNA.

telefon do kancelarii: 22 780 65 19
e-mail: