+ Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus +

Słuchaj Mszy Św.

Słuchaj za pomocą
       

 

Świety na dziś

Liturgia dnia


Liturgia
z wczoraj

Liturgia
na dziś

Liturgia
na jutro


PONIEDZIAŁEK 16 LIPCA - NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY Z GÓRY KARMEL

godz. 7.30 + Aniela Świerlikowska w 30 r. śm., + Michał Świerlikowski ich rodzice, córka Elżbieta, zięciowie Henryk i Ignacy.

godz. 18.00 + Marceli Marczak, jego rodzice i teściowie.

WTOREK 17 LIPCA

godz. 7.30 + Ks. Kazimierz Siwak, Henryk Niedziółka, Bolesław Słomka.

godz. 14.00 Msza św. pogrzebowa + Irena Kamińska.

godz. 18.00 + Aleksy Dąbrowski, jego rodzice. + Marianna i Edward Kamińscy.

ŚRODA 18 LIPCA - BŁ. SZYMONA Z LIPNICY, PREZBITERA

godz. 7.30 + Antoni w 16 r.śm., Aleksandra, Szymon Rębkowscy.

godz. 17.30 Nowenna do M.B.Nieustającej Pomocy.

godz. 18.00 Msza św. zbiorowa.

CZWARTEK 19 LIPCA

godz. 7.30 + Antoni w 24 r. śm, Janina Trzaskowska, ich rodzice, Jerzy w 9 r. śm., Rzeszotek, jego rodzice. + Aleksandra w 12 r. śm., Marian Rzeszotek i ich rodzice.

godz. 18.00 + Leon, Julia, Stanisław Kociszewscy. + Bronisława, Wiktor, Alina, Adam Sychowiec. + Zbigniew Laskus.

PIĄTEK 20 LIPCA - BŁ. CZESŁAWA, PREZBITERA

godz. 7.30 + Czesław Komorowski, jego rodzice i teściowie, + Stanisław Niedziółka, dziadkowie i dusze w czyśćcu cierpiące.

godz. 18.00 + Czesława Barejka w 9 r. śm., + Danuta, Adam Łokietek.

SOBOTA 21 LIPCA - ŚW. WAWRZYŃCA Z BRINDISI, PREZBITERA I DOKTORA KOŚCIOŁA, ŚW. APOLINAREGO, BISKUPA I MĘCZENNIKA

godz. 7.30 ...

godz. 7.30 + Jan Olszewski w 30 dzień po śmierci.

godz. 18.00 + Henryk Mroczkowski, jego rodzice i teściowie. + Teresa Czerwińska, + Sylwester Seroczyński, + Mirosław Domagalski.

NIEDZIELA 22 LIPCA - XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

godz. 7.00 + Zofia Skwara w 20 r. śm.,+ Stanisław, Danuta + Wanda, Sylwester Całka, + Daniela, Stanisław Jakubowscy i ich rodzice.

godz. 9.00...

godz. 10.30 + Krzysztof Trzepałka int. imienin. + Eugeniusz Trzepałka. + Kazimiera, Andrzej Żelazo oraz ich synowie: Leszek i Wojciech.

godz. 12.00 ZA PARAFIAN

godz. 18.00 + Marta, Aleksander, Tadeusz, Dariusz Zychora, + Maria, Mieczysław Stanaszek, + Jan Olszewski.

PONIEDZIAŁEK 23 LIPCA - ŚWIĘTO ŚW. BRYGIDY, ZAKONNICY, PATRONKI EUROPY

godz. 7.30 ...

godz. 7.30 + Henryk Bodalski w 30 dzień po śmierci.

godz. 18.00 + Władysław Biniszewski w 8 r. śm.

WTOREK 24 LIPCA - ŚW. KINGI, DZIEWICY

godz. 7.30 + Wit Sosnowski w 13 r.śm. + Ewa,Janina, Stanisław Sosnowscy. + Adela, Feliks Wojciechowscy.

godz. 7.30 + Zdzisław Frelko w 30 dzień po śmierci.

godz. 18.00 + Krystyna, Aleksander Olszewscy, ich rodzice, zięć Witaliusz Godlewski, + Grzegorz Majak.

PONIEDZIAŁEK 09 LIPCA - ŚW. MĘCZENNIKÓW AUGUSTYNA ZHAO RONG, PREZBITERA I TOWARZYSZY

godz. 7.30 + Marta, Józef Świerlikowscy, ich rodzice i zmarłe rodzeństwo.

godz. 18.00 + Leokadia Trzaskowska w 3 r. śm., + Kazimierz Trzaskowski i ich rodzice.

WTOREK 10 LIPCA

godz. 7.30 + Eugeniusz Bartosiewicz.

godz. 7.30 + Ryszard Stawikowski w 30 dzień po śmierci.

godz. 18.00 + Helena Teperek w 19 r. śm., + Szymon w 29 r. śm., Teperek, + Aleksander, Krystyna, Eugeniusz, Marek, Jerzy Teperek.

ŚRODA 11 LIPCA - ŚWIĘTO ŚW. BENEDYKTA, OPATA, PATRONA EUROPY

godz. 7.30 + Czesława Chmiel w 5 r. śm. + Jan, Aleksandra, Adam, Zbigniew Chmiel.

godz. 17.30 Nowenna do M.B.Nieustającej Pomocy

godz. 18.00 Msza św. zbiorowa

CZWARTEK 12 LIPCA - ŚW. BRUNONA Z KWERFURTU, BISKUPA I MĘCZENNIKA

godz. 7.30 + Józef, Helena Rębkowscy, ich syn Grzegorz i rodzice.

godz. 18.00 + Włodzimierz Straś w 13 r. śm., jego rodzice, teściowie, siostra Zdzisława.

PIĄTEK 13 LIPCA - ŚW. PUSTELNIKÓW ANDRZEJA ŚWIERADA I BENEDYKTA

godz. 7.30 + Eugenia Rozbicka, + Kazimierz, Michalina, Antoni, Katarzyna, Michał, Marta, Adam Lech.

godz. 7.30 + Stanisława Wyszomirska w 30 dzień po śmierci.

godz. 12.00 Msza św. pogrzebowa + Zenobia Chruścicka.

godz. 18.00 + Józef, Jan Czekawy oraz jego rodzice. + Kazimierz Bodalski, jego rodzice i rodzeństwo.

SOBOTA 14 LIPCA - ŚW. KAMILA DE LELLIS, PREZBITERA, ŚW. HENRYKA

godz. 7.30 + Aleksandra Sielska w 40 r. śm., + Władysław Sielski i ich rodzice, + Józef Wejnert.

godz. 18.00 + Julianna, Jan Trzaskowscy, ich rodzice, + Stefania, Kazimierz Broniszewscy.

NIEDZIELA 15 LIPCA - XV NIEDZIELA ZWYKŁA

godz. 7.00 + ...

godz. 9.00 + Walentyna w 3 r. śm., Władysław Trzaskowscy i ich rodzice.

godz. 10.30 + Adam, Anna, Stanisław Niedziółka i ich rodzice, + Stanisław Galas.

godz. 12.00 ZA PARAFIAN

godz. 18.00 + Teresa, Czesław Trzaskowscy, ich rodzice i zięciowie: Zdzisław i Henryk.

PONIEDZIAŁEK 25 LIPCA

godz. 7.30 O błogosławieństwo Boże dla Wandy i Stefana Rębkowskich w 58 r. ślubu oraz dla całej rodziny.

godz. 17.30 Nabożeństwo czerwcowe.

godz. 18.00 + Teresa w 10 r. śm., + Tadeusz Trzaskowscy, ich rodzice i rodzeństwo, + Tadeusz i Aleksander Leśniewscy, + Zygmunt Marczak.

WTOREK 26 LIPCA - ŚW. ZYGMUNTA GORAZDOWSKIEGO, PREZBITERA

godz. 7.30 + Jan Kamiński, Eugenia, Krzysztof ich rodzice i dusze w czyśćcu cierpiące.

godz. 15.00 Msza św. pogrzebowa + Zdzisław Frelko.

godz. 17.30 Nabożeństwo czerwcowe.

godz. 18.00 + Bożena szejka w 15 r. śm., jej ojciec Edmund Przybysz, dziadkowie Jan, Rozalia Lech.

ŚRODA 27 CZERWCA - M.B.NIEUSTAJĄCEJ POMOCY - ŚW. CYRYLA ALEKSANDRYJSKIEGO, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz. 7.30 + Leokadia, Władysław, Marianna, Stanisław, Ewa Laseccy.+ Szczepan, Barbara Niziołek.

godz. 7.30 + Wiesław Szejka w 30 dzień po śmierci.

godz. 17.00 Nowenna do M.B.Nieustającej Pomocy.

godz. 17.30 Nabożeństwo czerwcowe.

godz. 18.00 Msza św. zbiorowa.

CZWARTEK 28 CZERWCA - ŚW. IRENEUSZA, BISKUPA I MĘCZENNIKA

godz. 7.30 + Jadwiga, Władysław Kucharzewscy. + Mirosław Oporski.

godz. 17.30 Nabożeństwo czerwcowe.

godz. 18.00 + Krzysztof Boniec, jego rodzice: Irena, Antoni, + Stanisław Paciorek.

PIĄTEK 29 CZERWCA - UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

godz. 7.30 + Grażyna Trzepałka w 25 r. śm., + Feliksa, Stanisław Skorupscy ich rodzice+ Marianna, Marian Żelazko.

godz. 17.30 Nabożeństwo czerwcowe.

godz. 18.00 + Tadeusz Wieczorkowski w 3 r. śm., jego rodzice i teściowie.

SOBOTA 30 CZERWCA - ŚWIĘTYCH PIERWSZYCH MĘCZENNIKÓW ŚWIĘTEGO KOŚCIOŁA RZYMSKIEGO

godz. 7.30 + Wiesław Leśniewski, + Marian, Leokadia, Adam Kociszewscy.

godz. 7.30 Krystyna Wiśniewska w 30 dzień po śmierci.

godz. 11.00 Msza św. pogrzebowa + Wacław, Jan Wiśniewski.

godz. 17.30 Nabożeństwo czerwcowe.

godz. 18.00 + Antoni, Bronisława Jobda.

NIEDZIELA 01 LIPCA - XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz. 7.00 + Tadeusz Bogdalski w 2 r. śm., jego rodzice + Zofia i Jan Rosłonek oraz ich rodziców.

godz. 9.00 + Adam Masik w I r. śm., i dusze w czyśćcu cierpiące.

godz.10.30 Dziękczynna w 31 r. ślubu Anny i Ryszarda małż. Sychowiec.

godz. 12.00 ZAPARAFIAN

godz. 12.00 Dziękczynna w 40 r. święceń kapłańskich ks. Jerzego Białka.

godz. 18.00...

PONIEDZIAŁEK 18 CZERWCA

godz. 7.00 + Mieczysław Grzanka.

godz. 7.00 + Henryk Nowakowski w 30 dzień po śmierci.

godz. 8.00 + Janina Cichecka-Marczak, + Janusz Cichecki, + Janina, Józef Wyszomirscy.

godz. 11.00 Msza św. pogrzebowa + Stanisława Wyszomirska.

godz. 17.30 Nabożeństwo czerwcowe.

godz.18.00 + Teresa Maryniak, + Mirosław, Andrzej, Stefan, Maria Karasińscy, + Stanisława, Aleksander, Marian, Eugeniusz, Jerzy, Janina Zakrzewscy. + Aleksandra, Jan, Irena, Stanisław Trzaskowscy.

WTOREK 19 CZERWCA - ŚW. ROMUALDA, OPATA

godz. 7.00 + Eugeniusz Bartosiewicz int. od firmy OZEC

godz. 8.00 + Feliksa Wyszomirska w 6 r. śm., + Feliks Wyszomirski w 23 r. śm., i ich rodzice.

godz. 17.30 Nabożeństwo czerwcowe.

godz. 18.00 + Teresa, Czesław Trzaskowscy, ich rodzice i zięciowie: Zdzisław i Henryk.

ŚRODA 20 CZERWCA

godz. 7.00 + Kazimierz Sokołowski w 2 r. śm.

godz. 7.00 + Helena Laskus w 30 dzień po śmierci.

godz. 8.00 + Jan Władysław Przysowa, + Janina, Aleksander Krupa, + Tomasz Sochacki.

godz. 17.00 Nowenna do M.B.Nieustającej Pomocy.

godz. 17.20 Nabożeństwo czerwcowe.

godz. 18.00 Msza św. zbiorowa.

CZWARTEK 21 CZERWCA - ŚW. ALOJZEGO GONZAGI, ZAKONNIKA

godz. 7.00 + Jan Jobda, jego rodzice i syn Grzegorz.

godz. 7.00 + Janusz Brzeziński w 30 dzień po śmierci.

godz. 8.00 + Leszek Trzaskowski w 12 r.śm., jego rodzice i dziadkowie, + Anna, Jan Gryboś.

godz. 17.30 Nabożeństwo czerwcowe.

godz. 18.00 + Stanisław Gawroński w 37 r. śm., + Feliksa Trzaskowska, + Sylwester Bogdalski i ich rodzice.

PIĄTEK 22 CZERWCA - PAULINA A NOLI, BISKUPA JANA FISHERA, BISKUPA I TOMASZA MOREA, MĘCZENNIKÓW

godz. 7.00 + Jan Trzaskowski, jego rodzice: Marianna i Roman i syn Andrzej.

godz. 8.00 Za zmarłych ze świeckich zakonów Franciszkańkich.

godz. 9.00 Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.

godz. 17.00 Godzina Miłosierdzia.

godz. 17.30 Nabożeństwo majowe.

godz. 18.00 + Janina Niedziółka w 13 r. śm., + Feliks Niedziółka, + Anna, Tomasz, Helena, Jan Biedrzyccy.

SOBOTA 23 CZERWCA

godz. 7.00 + Janina Marczak, + Jan, Henryka Niedziółka, + Mieczysław Wyszomierski.

godz. 8.00 + Janina, Jan Trzaskowscy - int. imienin.

godz. 12.00 Msza św. pogrzebowa + Jan Olszewski.

godz. 14.00 Msza św. pogrzebowa + Henryk Bodalski.

godz. 17.30 Nabożeństwo czerwcowe.

godz. 18.00 + Jolanta Gac w I r. sm., jej rodzice: Marianna i Bolesław, teściowie Stefania i Stanisław Gac.

NIEDZIELA 24 CZERWCA - UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA (XII NIEDZIELA ZWYKŁA)

godz. 7.00 + Kazimierz Trzaskowski w 15 r. śm., jego rodzice i brat Jan.

godz. 9.00 + Jan Prokocki, jego rodzice: Józef i Marianna, dziadkowie Witkowscy, +Kazimiera Prokocka.

godz. 10.30 + Teresa, Karol Olszewscy i ich rodzice: Franciszka, Andrzej Olszewscy, + Feliksa, Feliks Gawrońscy.

godz. 12.00 ZA PARAFIAN

godz. 12.00 Dziękczynna w 90 r. urodzin Janiny Żelazko.

godz. 17.30 Nabożeństwo czerwcowe.

godz. 18.00 Msza św. zbiorowa w intencji Janów i Janin.

PONIEDZIAŁEK 11 CZERWCA - ŚW. BARNABY, APOSTOŁA

godz. 7.00 + Eugeniusz Bartosiewicz.

godz. 7.00 + Stanisława Kociszewska w 30 dzień po śmierci.

godz. 8.00 + Zdzisław Zadrożny.

godz. 11.00 Msza św. pogrzebowa + Jan Lasecki.

godz. 17.30 Nabożeństwo czerwcowe.

godz. 18.00 + Tomasz Niedziółka w 4 r. śm., + Maria, Henryk, Janina Niedziółka, + Adam, Bogumiła Trzaskowscy.

WTOREK 12 CZERWCA - BŁOGOSŁAWIONYCH MĘCZENNIKÓW ANTONIEGO NOWOWIEJSKIEGO, BISKUPA I TOWARZYSZY

godz. 7.00 + Zdzisław Zadrożny.

godz. 7.00 + Helena Gizińska w 30 dzień po śmierci.

godz. 8.00 Dziękczynna z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę dla Eugenii i jej dzieci.

godz. 17.30 Nabożeństwo czerwcowe.

godz. 18.00 + Zofia, Bronisław Rogulscy, ich rodzice, zmarłe dzieci. + Stefan Rogulski, + Józefa, Stanisław Pacholczak ich rodzice i zmarłe dzieci.

ŚRODA 13 CZERWCA - ŚW. ANTONIEGO Z PADWY, PREZBITERA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz. 7.00 + Ludwik Wojdyga w 17 r. śm., + Władysława, Maria, Aleksander. Zdzisław Siwak i ich rodzice.

godz. 8.00 + Jadwiga, Antoni Żołądek i ich rodzice.

godz. 14.00 Msza św. pogrzebowa + Ryszard Stawikowski.

godz. 17.00 Nowenna do M.B.Nieustającej Pomocy.

godz. 17.30 Nabożeństwo czerwcowe.

godz. 18.00 Msza św. zbiorowa .

godz. 18.00 Msza św. zbiorowa w intencji Antonich.

godz. 18.00 Dziękczynna w 20 r. ślubu Krystyny i Krzysztofa Rymusa z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Jubilatów i ich dzieci.

CZWARTEK 14 CZERWCA - BŁ. MICHAŁA KOZALA, BISKUPA I MĘCZENNIKA

godz. 7.00 + Jerzy Sielski w 6 r. śm., oraz jego rodzice: Marianna i Roman Sielscy.

godz. 7.00 + Jadwiga Książek w 30 dzień po śmierci.

godz. 8.00 + Jadwiga, Jan Olszewscy i ich rodzice, + Stanisława, Andrzej Cicheccy i ich rodzice.

godz. 17.30 Nabożeństwo majowe.

godz. 18.00 + Stanisława, Aleksander Świerlikowscy i ich zmarłe dzieci.

PIĄTEK 15 CZERWCA - BŁ. JOLANTY

godz. 7.00 + Eugeniusz Bartosiewicz intencja koleżanek i kolegów z firmy OZEC

godz. 8.00 + Maria, Stanisław Pielat i ich rodzice, + Grażyna Gajowniczek i dusze e czyśćcu cierpiące.

godz. 17.30 Nabożeństwo czerwcowe.

godz. 18.00 + Wit Trzepałka, jego rodzice i teściowie, + Artur, Ewa Gawryś.

godz. 18.00 + Jolanta Wyszomirska int. imienin.

SOBOTA 16 CZERWCA

godz. 7.00 + Aleksandra Osuch w 10 r. śm., + Władysław i Tadeusz Osuch, + Krystyna, Karolina, Henryk, Janusz Wachnik, + Jan Olszewski.

godz. 8.00 + Stanisław Chodyra.

godz. 8.00 + Sławomir Szczypiński.

godz. 17.30 Nabożeństwo czerwcowe.

godz. 18.00 + Marek Kozłowski.

NIEDZIELA 17 CZERWCA - XI NIEDZIELA ZWYKŁA (UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA KU CZCI ŚW. WITA)

godz. 7.00 O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Ani i Agaty Żórawskich.

godz. 9.00 + Eugenia, Henryk, Halina, Marianna, Franciszek Biedrzyccy. + Marian Wieczorkowski, + Adam Masik i dusze w czyśćcu cierpiące.

godz. 10.30 + Henryk Walicki w 11 r. śm

godz. 12.00 ZA PARAFIAN - ODPUST

godz. 17.30 Nabożeństwo czerwcowe.

godz. 18.00 + Eugenia, Andrzej Kociszewscy ich rodzice i córka Janina Rybkowska.

Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

facebook_page_plugin

Zapraszamy do słuchania

Oprawa muzyczna

Oprawa muzyczna ślubów śpiew solowy Ewelina Sielska-Badurek, organy Bernard Przybysz

To tylko przykładowe utwory istnieje możliwość wykonania innych utworów przez Panią Eweline. Oprawę ślubów może zapewnić też chór parafialny Laudate Dominum lub trębacz czy skrzypaczka. W sprawie oprawy muz. Liturgii ślubnej, pogrzebowej bądź innej uroczystości proszę o kontakt.

Nauki w poradni

W tym roku nauki w poradni rodzinnej prowadzi p. Urszula Bogdalska nr tel. 661-734-358.

Adres parafi

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Świętego Wita Męczennika w Karczewie
ul. Ks. W. Żaboklickiego 12
05-480 Karczew
tel.: 0-22 780 - 65 - 19

Stałe nabożeństwa

Codzienne msze - 7.00, 8.00. 18.00
W niedzielę -  7.00, 9:00, 10.30, 12.00. suma, 18.00

Czytaj więcej >>>

Kancelaria

Czynna w dni powszednie:
od poniedziałku do piątku - w godz. 16:30 do 18:00
W sobotę - kancelaria nieczynna

W sprawach związanych z cmentarzem:
- od poniedziałku do piątku - w godz. od 16:30 do 18:00

W UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA KANCELARIA NIECZYNNA
 WIGILIĘ BOŻEGO NARODZENIA KANCELARIA NIECZYNNA.

telefon do kancelarii: 22 780 65 19
e-mail: