+ Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus +

Słuchaj Mszy Św.

Słuchaj za pomocą
       

 

Liturgia dnia


Liturgia
z wczoraj

Liturgia
na dziś

Liturgia
na jutro


PONIEDZIAŁEK 19 LUTEGO

godz. 7.00 + Zdzisław Feliksa Trzaskowscy ich rodzice i rodzeństwo.

godz. 8.00 + Edmund Wawrzynowski w 31 r. śm. i jego rodzice, + Rozalia Szyszkowska.

godz. 18.00 + Stanisława Pałyska w 28 r. śm., jej rodzice: Waleria, Szczepan oraz rodzeństwo.

WTOREK 20 LUTEGO

godz. 7.00 + Pelagia Fuśnik w I r. śm., + Tadeusz Fuśnik i ich rodzice.

godz. 8.00 + Wanda Kociszewska w 30 dzień po śmierci.

godz. 18.00 + Mirosław, Andrzej, Stefan, Maria Karasińscy. Stanisława, Aleksander, Marian, Eugeniusz, Jerzy, Janina Zakrzewscy. + Aleksandra, Jan, Irena, Stanisław Trzaskowscy.

ŚRODA 21 LUTEGO

godz. 7.00 + Zofia Trzaskowska w 10 r. śm., + Stefan Trzaskowski, + Leokadia, Władysław Laseccy i ci rodzice.

godz.8.00 + Jan Mariański w 9 r. śm., oraz jego rodzice i teściowie. + Stanisław Włodarski.

godz. 13.00 Msza św. pogrzebowa + Eugenia Żelazko.

godz. 17.30 Nowenna do M.B.Nieustającej Pomocy.

godz. 18.00 Msza św. zbiorowa.

CZWARTEK 22 LUTEGO - ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA

godz. 7.00 + Krystyna Jobda w 30 dzień po śmierci.

godz. 8.00 + Roman Dąbrowski, + Eugenia, Stanisław, Anna Żelazko, ich rodzice, rodzeństwo i przodkowie.

godz. 13.30 Msza św. pogrzebowa + Marek Ścieplik.

godz. 17.00 Godzina Miłosierdzia.

godz. 18.00 + Edmund w 3 r. śm., jego córka, rodzice, brat i bratowa.

PIĄTEK 23 LUTEGO

godz. 7.00 O Boże błogosławieństwo dla Magdaleny i jej rodziny.

godz. 8.00 + Janina, Stanisław, Sylwester Lichosik.

godz. 16.30 Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.

godz. 17.15 Droga Krzyżowa dla dorosłych.

godz. 18.00 + Tomasz Broniszewski w 10 r. śm, + Roman Bron iszewski, + Władysław, Bronisława, Stanisław Zawada.

SOBOTA 24 LUTEGO

godz. 7.00 + Aleksandra Gawrońska w I r. śm., + Roman Gawroński i ich rodzice, + Jolanta Laskus.

godz. 8.00 + Michał Borowiecki w 4 r. śm., + Aleksandra, Andrzej, Edward Niedziółka.

godz. 18.00 + Roman, Irena, Rosłonek i nich rodzice.

NIEDZIELA 25 LUTEGO - II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

godz. 7.00 + Jerzy w 3 r. śm., Michał, Karolina Trzaskowscy. + Antoni, Helena Rosłoniec.

godz. 9.00 + Maria, Feliks Niedziółka i ich rodzice.

godz. 10.30 + Roman, Irena, Feliks, Józef, Czesław Zakrzewscy. + Zygmunt Bartkowski.

godz. 12.00 ZA PARAFIAN

godz. 12.00 Dziękczynno-błagalna w 25 r. ślubu Joanny i Marka Łapot, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Jubilatów i ich syna Jakuba.

godz. 17.30 Gorzkie Żale.

godz. 18.00 + Zofia Guziewska w 11 r. śm., + Bronisław Guziewski i ich rodzice.

PONIEDZIAŁEK 12 LUTEGO

godz. 7.00 + Marianna, Grzegorz, Józefa, Władysław Żelazko.

godz. 8.00 Maria, Roman Kamińscy, +Jadwiga Trzepałko.

godz. 18.00 Dziękczynna w 50 r. urodzin Grzegorza.

WTOREK 13 LUTEGO

godz. 7.00 W intencji Panu Bogu wiadomej.

godz. 8.00 + Marianna Woźniak w 14 r. śm., + Jan Woźniak, ich rodzice, synowie i synowe.

godz. 18.00 + Krystyna Olszewska w 23 r. śm., + Jan Olszewski ich rodzice i zięć Jerzy.

ŚRODA 14 LUTEGO - ŚRODA POPIELCOWA

godz. 7.00 + Zofia, Jan Rosłonek i ich rodzice, + Tadeusz Bogdalski i jego rodzice.

godz. 7.00 + Leokadia Sawczuk w 30 dzień po śmierci.

godz. 8.00 + Wit Trzaskowski w 30 r. śm., jego rodzice i teściowie.

godz. 10.00 + Władysław Olszewski w 19 r. śm., + Halina Olszewska, ich rodzice, + Marek Zakrzewski i jego rodzice.

godz. 16.30 + Teresa, edward Wieczorkowscy w rocznicę śmierci i ich rodzice.

godz. 17.30 Nowenna do M.B.Nieustającej Pomocy.

godz. 18.00 Msza św. zbiorowa.

CZWARTEK 15 LUTEGO

godz. 7.00 + Anna Trzaskowska w 31 r. śm., + Grzegorz Trzaskowski, + Władysław, Aleksandra, Adam Ciszkowscy.

godz. 7.00 + Marianna Leśniewska w 30 dzień po śmierci.

godz. 8.00 + Stanisława Banytka w 30 dzień po śmierci.

godz. 18.00 + Maria i Aleksander Olszanka i ich rodzice.

PIĄTEK 16 LUTEGO

godz. 7.00 + Stanisław Chodyra w I r. śm.

godz. 8.00 + Janusz Seroczyński w 5 r. śm., jego rodzice: Janina i Feliks, teściowie: Robert, Marta Sucheccy.

godz. 8.00 + Feliks Sulbiński w 30 dzień po śmierci.

godz. 13.00 Msza św. pogrzebowa + Eleonora Świderska.

godz. 16.30 Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.

godz. 17.15 Droga Krzyżowa dla dorosłych.

godz. 18.00 + Danuta, Adam Łokietek.

godz. 19.00 Droga Krzyżowa dla młodzieży i dłużej pracujących.

SOBOTA 17 LUTEGO

godz. 7.00 + Bronisław Skowroński w 2 r. śm.

godz. 8.00 + Karol Kamiński w 7 r. śm., + Marianna, Jan Kabala i ich rodzice.

godz. 18.00 + Władysław Marczak w 3 r. śm., + Helena Marczak i ich rodzice.

NIEDZIELA 18 LUTEGO - I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

godz. 7.00 + Kazimiera Żelazo w 11 r. śm. + Andrzej Żelazo i ich synowie: Leszek, Wojciech, + Krzysztof Trzepałka.

godz. 9.00 + Władysław Wiśniewski w 4 r. śm.

godz. 10.30 + Stanisław Chodyra w I r. śm.

godz. 12.00 ZA PARAFIAN

godz. 17.30 Gorzkie Żale.

godz. 18.00 + Helena, Stefan Sychowiec, + Jakub Woźniak i jego rodzice.

PONIEDZIAŁEK 05 LUTEGO - ŚW. AGATY, DZIEWICY I MĘCZENNICY

godz. 7.00 + Marceli Przybylski w 30 dzień po śmierci.

godz. 8.00 + Aleksander Domański w 30 dzień po śmierci.

godz. 18.00 W intencji Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.

WTOREK 06 LUTEGO - ŚW. MĘCZENNIKÓW, PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY

godz. 7.00 + Robert Dudek w 30 dzień po śmierci.

godz. 8.00 ...

godz. 18.00 Marian, Wanda Wojciechowscy i ich rodzice.

ŚRODA 07 LUTEGO

godz. 7.00 + Wit, Janina, Władysław, Anna, Władysław.

godz. 8.00 + Dariusz Trzaskowski w 3 r. śm.

godz. 12.00 Msza św. pogrzebowa + Helena Konopka.

godz. 17.30 Nowenna do M.B.Nieustającej Pomocy.

godz. 18.00 MSZA ŚW. ZBIOROWA

CZWARTEK 08 LUTEGO - ŚW. HIERONIMA EMILIANIEGO, ŚW. JÓZEFINY BAKHITY, DZIEWICY

godz. 7.00 + Cecylia, Jan w 9 r. śm. Kociszewscy, ich rodzice i syn Ireneusz.

godz. 8.00 + Aleksandra, Czesław Jarzębscy i ich rodzice.

godz. 18.00 + Janina, Benedykt Jastrzębscy i ich rodzice.

PIĄTEK 09 LUTEGO

godz. 7.00...

godz. 8.00...

godz. 13.00 + Henryk Dąbrowski.

godz. 18.00 + Bohdan Giziński w 13 r. śm., jego rodzice i teściowie, + Kazimierz Trzaskowski.

SOBOTA 10 LUTEGO - ŚW. SCHOLASTYKI, DZIEWICY

godz. 7.00...

godz. 8.00 + Andrzej Dera.

godz. 18.00 + Feliks Biedrzycki w 25 r. śm., jego rodzice, rodzeństwo i teściowie, + Józefa, Stefan Komosińscy, ich rodzice i rodzeństwo.

NIEDZIELA 11 LUTEGO - VI NIEDZIELA ZWYKŁA, ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO

godz. 7.00 + Wanda Sulejewska w 8 r. śm., + Edward Sulejewski i ich rodzice.

godz. 9.00 + Ryszard Broniszewski w 7 r. śm., jego rodzice i teściowie.

godz. 10.30 + Maria, Józef Trzaskowscy ich rodzice i zięciowie: Zenon Kamiński, Roman Żołądek.

godz. 12.00 ZA PARAFIAN

godz. 12.00 O błogosławieństwo Boże w 20 urodziny Laury.

godz. 18.00 + Jolanta Olszewska w 2 r. śm.

PONIEDZIAŁEK 29 STYCZNIA - ŚW. ANIELI MERICI, DZIEWICY, BŁ. BOLESŁAWY, MARII LAMENT, DZIEWWICY

godz. 7.00 + Józef Cios w 30 dzień po śmierci.

godz. 8.00 + Janina, Józef Wyszomirscy i ich rodzice.

godz. 18.00 + Teresa, Czesław Trzaskowscy i ich rodzice.

WTOREK 30 STYCZNIA

godz. 7.00 + Józefat Sadowiak, jego rodzice i teściowie.

godz. 8.00 O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Andrzeja i Marii, ich dzieci i wnuków wraz z podziękowaniem za dotychczasową opiekę.

godz. 18.00 + Julia, Jan Trzaskowscy i ich rodzice, + Stefania, Kazimierz Broniszewscy.

ŚRODA 31 STYCZNIA - ŚW. JANA BOSKO, PREZBITERA

godz. 7.00 + Marian Maczyński w 30 dzień po śmierci.

godz. 8.00 + Antoni, Gabriela, Aleksander Wojciechowscy.

godz. 17.30 Nowenna do M.B.Nieustannej Pomocy

godz. 18.00 Msza św. zbiorowa

CZWARTEK 01 LUTEGO

godz. 7.00 ...

godz. 8.00 + Bronisława Kociszewska w 3 r. śm., + Wacław Kociszewski

godz. 12.00 Msza św. pogrzebowa + Zygmunt Rajski.

godz. 18.00 + Andrzej Danielewski w I r. śm., + Władysław, Franciszek, Mariusz Danielewscy.

PIĄTEK 02 LUTEGO - ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO - DZIEŃ ŻYCIA KONSEKROWANEGO

godz. 7.00 + Gabriela, Aleksander, Antoni Wojciechowscy.

godz. 8.00 + Helena Rębkowska w 14 r. śm., + Józef Rębkowski, ich rodzice i syn Grzegorz.

godz. 10.00 + Jan Trzaskowski w 24 r. śm., + Stefania Trzaskowska ich rodzice - syn Henryk, zięć Wiesław, wnuk Dariusz.

godz. 16.30 + Michalina, Józef Kaczor, + Mirosław Kabala w I r. śm.

godz. 18.00 + Kazimierz Falkiewicz, + Stanisław Chodyra.

SOBOTA 03 LUTEGO - ŚW. BŁAŻEJA, BISKUPA I MĘCZENNIKA, ŚW. OSKARA BISKUPA

godz. 7.00 + Marianna Żelazko w 30 dzień po śmierci.

godz. 7.00 + Leonard Stanaszek w 30 dzień po śmierci.

godz. 8.00 + Józef Zawada.

godz. 18.00 + Szczepan Zakrzewski w 11 r. śm., jego rodzice i teściowie, + Feliksa Wyszomirska z Balińskich.

godz. 18.00 + Jerzy Teperek w 30 dzień po śmierci.

NIEDZIELA 04 LUTEGO - V NIEDZIELA ZWYKŁA

godz. 7.00 + Regina, Henryk Osuch, ich rodzice i syn Włodzimierz, + Janina, Henryk Jasłowscy.

godz. 9.00 + Jacek Sawa w 2 r. śm., + Maria Foltyniewicz, + Wacław, Helena Guziewscy.

godz. 10.30 + Tadeusz, Marianna, Władysław Wieczorkowscy, + Jan, Stefania, Jerzy, Kazimierz, Leokadia, Jadwiga Wójcik

godz. 12.00 ZA PARAFIAN

godz. 12.00 Dziękczynna w 50 r. ślubu Teresy i Konstantego małż. Białków.

godz. 18.00 + Andrzej Wojciechowski w 9 r. śm., jego rodzice i teściowie.

PONIEDZIAŁEK 22 STYCZNIA - ŚW. WINCENTEGO PALLOTTIEGO, PREZBITERA I ŚW. WINCENTEGO, DIAKONA I MĘCZENNIKA

godz. 7.00 + Edward Trykacz w 27 r. śm., + Mieczysława Trykacz i ich rodzice.

godz. 8.00 + Kazimierz Jałoszyński w 2 r. sm., jego rodzice: Karolina, Władysław, Teściowie: Julianna, Jan Rosłonek.

godz. 12.00 Msza św. pogrzebowa + Wanda Kociszewska.

godz. 18.00 + Stanisław Trzepałka w 14 r. śm., jego rodzice, teściowie i rodzeństwo.

WTOREK 23 STYCZNIA

godz. 7.00 + Halina Trzaskowska w 30 dzień po śmierci.

godz. 8.00 + Hubert Łukasik w 7 r. śm., + Marianna, Marian Łukasik.

godz. 18.00  + Józef Teperek w 9 r. śm., jego rodzice: Władysława, Wiktor, teściowie: Karolina, Aleksander Kociszewscy.

ŚRODA 24 STYCZNIA - ŚW. FRANCISZKA SALEZEGO, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz. 7.00 O zdrowie dla Bartosza i błogosławieństwo Boże dla jego rodziców i siostry.

godz. 8.00 + Leokadia Sawczuk.

godz. 17.30 Nowenna do M.B.Nieustającej Pomocy.

godz. 18.00 Msza święta zbiorowa.

CZWARTEK 25 STYCZNIA - ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA, APOSTOŁA

godz. 7.00 ...

godz. 8.00 + Julianna, Henryk Marczak ich rodzice i syn Jan.

godz.18.00...

PIĄTEK 26 STYCZNIA - ŚW. BISKUPÓW TYMOTEUSZA I TYTUSA

godz. 7.00 + Józef, Marianna, Ludwik Pachuccy.

godz. 8.00 Sabina Zembol w 21 r. śm., + Ludwik Zembol ich rodzice i rodzeństwo.

godz. 18.00 + Krzysztof Boniec w I r. śm., + Stanisław Paciorek.

SOBOTA 27 STYCZNIA - ŚW. ANIELI MERICI, DZIEWICY I BŁ. JERZEGO MATULEWICZA, BISKUPA

godz. 7.00 + Grzegorz Jobda w 30 dzień po śmierci.

godz. 8.00 ...

godz. 18.00 + Zbigniew Pawlik.

NIEDZIELA 28 STYCZNIA - IV NIEDZIELA ZWYKŁA

godz. 7.00 + Władysław, Rozalia Saganowscy ich rodzice, + Władysław, Rozalia, Henryk, Irena Nasiłowscy, + Tomasz Kryński.

godz. 9.00 + Feliks Łukasik w 6 r. śm., + Stanisława Łukasik.

godz. 10.30 + Bronisław Guziewski w 19 r. śm., + Zofia Guziewska w 11 r. śm., ich rodzice: Marianna, Stanisław Guziewscy, + Marcjanna, Antoni Korzeń.

godz. 12.00 ZA PARAFIAN

godz. 12.00 Dziękczynna w 80 r. urodzin Zofii Balińskiej.

godz. 18.00 + Wiesław Trzepałka w 28 r. śm., + Marcinek Kasprzak.

Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

facebook_page_plugin

Zapraszamy do słuchania

Oprawa muzyczna

Oprawa muzyczna ślubów śpiew solowy Ewelina Sielska-Badurek, organy Bernard Przybysz

To tylko przykładowe utwory istnieje możliwość wykonania innych utworów przez Panią Eweline. Oprawę ślubów może zapewnić też chór parafialny Laudate Dominum lub trębacz czy skrzypaczka. W sprawie oprawy muz. Liturgii ślubnej, pogrzebowej bądź innej uroczystości proszę o kontakt.

Nauki w poradni

W tym roku nauki w poradni rodzinnej prowadzi p. Urszula Bogdalska nr tel. 661-734-358.

Adres parafi

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Świętego Wita Męczennika w Karczewie
ul. Ks. W. Żaboklickiego 12
05-480 Karczew
tel.: 0-22 780 - 65 - 19

Stałe nabożeństwa

Codzienne msze - 7.00, 8.00. 18.00
W niedzielę -  7.00, 9:00, 10.30, 12.00. suma, 18.00

Czytaj więcej >>>

Kancelaria

Czynna w dni powszednie:
od poniedziałku do piątku - w godz. od 8:30 do 9:30 oraz od 16:30 do 18:00
W sobotę - kancelaria nieczynna

W sprawach związanych z cmentarzem:
- od poniedziałku do piątku - w godz. od 16:30 do 18:00

W UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA KANCELARIA NIECZYNNA
 WIGILIĘ BOŻEGO NARODZENIA KANCELARIA NIECZYNNA.

telefon do kancelarii: 22 780 65 19
e-mail: