Świety na dziś

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.
Niech odpoczywają w pokoju. Amen.

DNIA 15 SIERPNIA ODSZEDŁ DO PANA + RYSZARD MOJSA, LAT 85, MSZA ŚWIĘTA POGRZEBOWA WE WTOREK 21 SIERPNIA O GODZ. 14.00

DNIA 20 SIERPNIA ODESZŁA DO PANA + HALINA WESOŁOWSKA, LAT 89, MSZA ŚWIĘTA POGRZEBOWA W ŚRODĘ 22 SIERPNIA O GODZ. 11.00

DNIA 21 SIERPNIA ODSZEDŁ DO PANA + MARIAN OLSZEWSKI, LAT 85, MSZA ŚWIĘTA POGRZEBOWA W CZWARTEK 23 SIERPNIA O GODZ. 14.00

WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAĆ PANIE A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECHAJ IM ŚWIECI. NIECH ODPOCZYWAJĄ W POKOJU WIECZNYM. AMEN.

DNIA 13 LIPCA ODESZŁA DO PANA + IRENA KAMIŃSKA, LAT 87, MSZA ŚWIĘTA POGRZEBOWA WE WTOREK 17 LIPCA O GODZ.14.00

WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ JEJ DAĆ PANIE A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECHAJ JEJ ŚWIECI. NIECH ODPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM. AMEN.

DNIA 11 LIPCA ODESZŁA DO PANA + ZENOBIA CHRUŚCIŃSKA ZD TRZASKOWSKA, LAT 91, MSZA ŚWIĘTA POGRZEBOWA W PIĄTEK 15 LIPCA O GODZ.12.00

DNIA 29 CZERWCA ODESZŁA DO PANA + ZENOBIA MALCZEWSKA, LAT 79, MSZA ŚWIĘTA POGRZEBOWA WE WTOREK 03 LIPCA O GODZ. 14.00

DNIA 24 CZERWCA ODSZEDŁ DO PANA + ZDZISŁAW, EUGENIUSZ  FRELKO, LAT 64, MSZA ŚWIĘTA POGRZEBOWA WE WTOREK 26 CZERWCA O GODZ. 15.00

DNIA 26 CZERWCA ODSZEDŁ DO PANA + WACŁAW, JAN WIŚNIEWSKI, LAT 69, MSZA ŚWIĘTA POGRZEBOWA W SOBOTĘ 30 CZERWCA O GODZ. 11.00

WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAĆ PANIE A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECHAJ IM ŚWIECI, NIECH ODPOCZYWAJĄ W POKOJU WIECZNYM. AMEN.

Zapraszamy do słuchania

To tylko przykładowe utwory istnieje możliwość wykonania innych utworów przez Panią Eweline. Oprawę ślubów może zapewnić też chór parafialny Laudate Dominum lub trębacz czy skrzypaczka. W sprawie oprawy muz. Liturgii ślubnej, pogrzebowej bądź innej uroczystości proszę o kontakt.

od poniedziałku do piątku - w godz. 16:30 do 18:00