There are no images available in the gallery.

1. Jutro o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w intencji Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. Za tydzień po każdej Mszy św. obrzęd błogosławieństwa kierowców i poświęcenia pojazdów.
  3. Także za tydzień przy świetlicy w Janowie o godz. 13.00 Msza św. w intencji mieszkańców Janowa i Brzezinki a szczególnie w intencji ogrodników.
  4. Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za bezimienną ofiarę na remont organów.
  5. Na stoliku wyłożony jest Dwumiesięcznik "Jasna Góra" pod redakcją naszego parafianina O. Tomasza Leśniewskiego. Zapraszamy do lektury
  6. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku "Idziemy" warto przeczytać następujące artykuły:
  • MY CHCEMY BOGA - Polskę Andrzeja Dudy a Ameryką Donalda Trumpa łączy dzisiaj więcej niż kiedykolwiek - pisze ks. Henryk Zieliński.
  • MAŁŻEŃSTWO NA GWARANCJI - czego potrzeba dzisiejszej rodzinie i dlaczego duszpasterstwo rodzin powinno być misyjne? - odpowiada abp Henryk Hoser w wywiadzie udzielonym Monice Odrobińskiej.
  • DUCHOWA WSPÓLNOTA - jaką wizję Europy miał św. Jan Paweł II - pisze w swoim eseju ks. Jan Sochoń.