1. Wczoraj gościliśmy w naszej parafii dwie pielgrzymki zdążające na Jasną Górę, wszystkim parafianom, którzy podjęli pielgrzymów poczęstunkiem i pomocą składamy serdeczne "Bóg zapłać".
  2. Dziś na nowej plebanii po Mszy św. o godz. 9.00 konferencja dla rodziców i chrzestnych, po sumie wystawienie Najświętszego sakramentu i krotka adoracja.
  3. Jutro o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w intencji Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. W środę święto św. Teresy Benedykty od krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy, w czwartek święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
  5. W niedzielę po Mszy św. wieczornej procesja fatimska, prosimy o przyniesienie odpowiednio zabezpieczonych świec.
  6. Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za bezimienną na remont organów.
  7. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku "Idziemy" warto przeczytać następujące artykuły:
  • GAŹDZINA NA WIKTORÓWKACH - piękno sanktuarium M.B. Jaworzyńskiej i pobliskiej Rusinowej Polany - opisuje Monika Odrobińska.
  • POTRZEBA STABILNEGO PRAWA - jakie warunki powinno spełniać sprawiedliwe prawo? - mówi Wiesław Johann, sędzia Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku.
  • JAK DAWID Z GOLIATEM - jak rolę Polski we współczesnym świecie widzi afrykański kardynał Robert Sarah? - pisze Anna Meetschen.

Niezbędnik parafianina

To tylko przykładowe utwory istnieje możliwość wykonania innych utworów przez Panią Eweline. Oprawę ślubów może zapewnić też chór parafialny Laudate Dominum lub trębacz czy skrzypaczka. W sprawie oprawy muz. Liturgii ślubnej, pogrzebowej bądź innej uroczystości proszę o kontakt.