There are no images available in the gallery.

1. Dziś po Mszy św. wieczornej procesja fatimska.
  2. Jutro po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w intencji Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jutro kancelaria nieczynna.
  3. We wtorek uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, która jest jednocześnie uroczystością Patronki Diecezji - Matki Bożej Zwycięskiej. Msze św.z obrzędem poświęcenia ziół, kwiatów i wszelkiego rodzaju plonów w porządku niedzielnym. Tego dnia w Konkatedrze - Sanktuarium Matki Bożej Zwycięskiej, uroczystości ku czci Patronki Diecezji. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy nawiedzą konkatedrę i tam pobożnie odmówią Ojcze nasz i Wierzę.
  4. Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za bezimienną ofiarę na remont organów.
  5. Za tydzień po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na remont katedry w Gorzowie Wielkopolskim.
  6. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku "Idziemy" warto przeczytać następujące artykuły:
  • WOLNOŚĆ JEST NAM ZADANA - jak dzisiaj rozumieć słowa św. Jana Pawła II o wolności, która jest nam zadana? - pisze ks. Henryk Zieliński.
  • FUTRZANE DZIECI - modę na posiadanie zwierząt zamiast ...dzieci - komentuje Anna Meetschen.
  • NOWY, LEPSZY ŚWIAT - dlaczego w świecie wciąż na nowo podejmowane są próby zbudowania raju bez Boga? - wyjaśnia o. Dariusz Kowalczyk.

Wakacyjny porządek Mszy św.

Wakacyjny porządek Mszy św. w dni powszednie w lipcu i sierpniu. Msza św. w dni powszednie o godz. 7.30 rano i o 18.00 wieczorem, 20 min. przed Mszą św. będzie spowiedź święta. Prządek Mszy św. w niedziele pozostaje bez zmian.