There are no images available in the gallery.

1. Dziś przed naszym kościołem, po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na pomoc naszym braciom i siostrom prześladowanym za wiarę.O godz. 10.30 Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i komunii św. O godz. 17.15 różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych.
  2. Jutro o godz. 16.45 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w intencji Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 19.00 w kościele spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  3. W środę o godz. 16.45 Nowenna do M.B.Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek o godz. 19.00 spotkanie formacyjno-modlitewne z adoracją Najświętszego Sakramentu wszystkich, którzy pragną pogłębić swoją wiarę serdeczne zapraszamy.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św.wieczornej na nowej plebanii katecheza przygotowująca do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla młodzieży starszej grupy, w kościele natomiast spotkanie z rodzicami młodzieży starszej grupy. Młodsza grupa ma spotkanie w niedzielę 26 listopada, dziewczęta o godz. 16.45 na nowej plebanii, chłopcy po Mszy św. wieczornej, rodzice natomiast w kościele po Mszy św. wieczornej.
  6. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na nasze Seminarium Duchowne.
  7. Otwockie Towarzystwo Opieki Paliatywnej składa na serdeczne podziękowanie za dar serca złożony na rzecz hospicjum św. Patryka i hospicjum domowego "Empatia". Podczas kwesty w niedziele 29 października zebrano 1676 zł., które będą przeznaczone na bieżące potrzeby hospicjów.
  8. W sobotę 18 listopada odbędzie się akcja poboru krwi. Ekipa medyczna będzie oczekiwała na dawców na parkingu przy Urzędzie Miejskim w Karczewie, rejestracja będzie w holu głównym Urzędu w godz. od 10.00 do 14.00. Chcąc wziąć udział w akcji należy mieć przy sobie dowód osobisty, panowie mogą oddawać krew nie częściej niż co osiem tygodni, a panie nie częściej niż co trzy miesiące.
  9. Prosimy o zabieranie zaproszeń na nawiedzenie obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.
  10. W tym tygodniu pan Bernard, nasz organista będzie roznosił opłatki w następującym porządku, od godz. 10.00. Poniedziałek - ul. Armii Krajowej, wtorek - Karczówek, Ogrodowa, Przechodnia, Spokojna, Kwiatowa, środa - Podlaska, Akacjowa, Wschodnia, Brzozowa, Jagodne, czwartek - Piłsudskiego, Słowackiego, piątek - Świderska, Górna, sobota - Częstochowska.
  11. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku "Idziemy" warto przeczytać następujące artykuły:
  • TOŻSAMOŚĆ: POLSKA - o cechach polskiej tożsamości, czy jest ona atutem, czy ciężarem? - mówi prof. Andrzej Nowak w rozmowie z Moniką Odrobińską.
  • PRZYKŁAD POCIĄGA - jak nasz Różaniec do Granic znalazł naśladowców w Europie? - pisze Anna Meetschen.
  • ŻYCIE W RĘKACH TRYBUNAŁU - jaki cel ma zaskarżenie do Trybunału Konstytucyjnego przepisów o dopuszczalności aborcji? - odpowiada dr Bartłomiej Wróblewski.