1. Dziś po Mszy św. o godz. 9.00 na nowej plebanii konferencja dla rodziców i chrzestnych, o godz. 10.30 Msza św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i komunii św., po sumie z racji I niedzieli miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja.
  2. Jutro o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w intencji Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa a także w intencji osób chorych, których imiona możemy składać do puszki stojącej między ławkami.
  3. W piątek o godz. 19.00 na nowej plebanii spotkanie modlitewno formacyjne, wszystkich serdecznie zapraszamy.
  4. Siostry Szensztackie zapraszają na rekolekcje dla dziewcząt. Szczegóły na ulotce w kruchcie kościoła.
  5. Towarzystwo Przyjaciół Karczewa i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na spotkanie pt."Karczewianie śpiewają kolędy" dnia 14 stycznia 2018 roku o godz. 17.00 w Centrum Historycznym Ziemi Karczewskiej - Muzeum Stara Plebania.
  6. Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za jedną bezimienną ofiarę na remont organów.
  7. Składamy też serdeczne podziękowanie "Bóg zapłać" wszystkim, którzy pomogli w organizacji i przebiegu wczorajszego Orszaku Trzech Króli
  8. Zapraszamy dp lektury dwumiesięcznika "Jasna Góra", którego redaktorem naczelnym jest nasz parafianin ojciec Tomasz.
  9. W tygodniku "Idziemy" warto przeczytać następujące artykuły:
  • DLACZEGO TRZECH KRÓLI - co wiemy o mędrcach, którzy złożyli pokłon Chrystusowi i dlaczego nazywamy ich królami? - wyjaśnia ks. prof. Józef Naumowicz.
  • CAŁY DLA INNYCH - sylwetkę zmarłego niedawno biskupa Stanisława Kędziory, czyli biskupa Stasia - przypomina Irena Świerdzewska.
  • CZŁOWIEK WIELU CNÓT - przed świętami papież Franciszek podpisał dekret o heroiczności cnót Prymasa Tysiąclecia, otwierający drogę do jego beatyfikacji. W czym ta heroiczność się wyrażała? - pisze Paweł Skibiński.

9. W najbliższym tygodniu pragniemy odwiedzić z wizytą duszpasterską naszych parafian w następującym porządku:

• PONIEDZIAŁEK 08 stycznia - od godz. 16.00 ulice Kościuszki i Stare Miasto.
  • WTOREK 09 stycznia - od godz. 16.00 ulica Kościelna.
  • ŚRODA - 10 stycznia  od godz. 16.00 - ulice Zatylna i Złotnicza.
  • CZWARTEK - 11 stycznia od godz. 16.00 - ulice Rynek Zygmunta Starego, Bielińskiego i Widok.
  • PIĄTEK - 12 stycznia od godz. 16.00 - ulice Warszawska, Przechodnia i Bednarska.
  • SOBOTA - 13 stycznia od godz. 9.00 ulice Karczówek, Kwiatowa, Ogrodowa, Łąkowa i Spokojna.
  • PONIEDZIAŁEK - 15 stycznia od godz. 16.00 ulica Żeromskiego.

Zapraszamy do słuchania

To tylko przykładowe utwory istnieje możliwość wykonania innych utworów przez Panią Eweline. Oprawę ślubów może zapewnić też chór parafialny Laudate Dominum lub trębacz czy skrzypaczka. W sprawie oprawy muz. Liturgii ślubnej, pogrzebowej bądź innej uroczystości proszę o kontakt.

od poniedziałku do piątku - w godz. 16:30 do 18:00