facebook_page_plugin
Słuchaj Mszy Świętej
Liturgia dnia

 1. W okresie Wielkiego Postu w naszym kościele nabożeństwa Drogi krzyżowej w każdy piątek o godz. 16.30 - z udziałem dzieci, o godz. 17.15 dla dorosłych parafian oraz o godz. 19.00 dla młodzieży i dłużej pracujących. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.30 nabożeństwo Gorzkich Żali. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, pod zwykłymi warunkami, którzy wezmą pobożny udział w nabożeństwie Gorzkich Żali, bądź Drogi krzyżowej jeśli dodadzą Ojcze nasz i Zdrowaś Maryjo w intencjach Ojca świętego.
 2. Jutro o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w intencji Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz osób chorych, których imiona możemy składać do puszki ustawionej między ławkami.
 3. W czwartek o godz. 17.00 Godzina Święta w intencji powołań do służby Bożej.
 4. W piątek spowiedź św. rano i po południu od godz. 17.00. Rano wyjazd do chorych
 5. W sobotę po Mszy św. wieczornej konferencja dla kółek różańcowych, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 20.00
 6. Zapraszamy na wyjazd do Niepokalanowa na zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi. Wyjazd w najbliższą sobotę 3 marca o godz. 7.00, koszt 30 zł. zapisy u pani Agnieszki w pralni.
 7. W niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 na nowej plebanii konferencja dla rodziców i chrzestnych, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja. O godz. 18.00 Msza św. zbiorowa w intencji Kazimierzy. Po każdej Mszy św. przed naszym kościołem zbiórka do puszek na Misje.
 8. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je o. Jan Ćwikowski, redemptorysta. Zaplanujmy tak sobie czas, by skorzystać z tych duchowych ćwiczeń.
 9. Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za jedną bezimienną ofiarę na kościół.
 10. W niedzielę 11 marca o godz. 16.45 na nowej plebanii katecheza przygotowująca do sakramentu bierzmowania dla dziewcząt starszej grupy, po Mszy św. wieczornej dla chłopców starszej grupy. W kościele po Mszy św. wieczornej dla rodziców i dziewcząt i chłopców starszej grupy. Obecność obowiązkowa.
 11. Możemy składać dary naszych serc do wielkopostnego kosza. Zostaną z nich uczynione paczki dla osób potrzebujących pomocy.
 12. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku "Idziemy" warto przeczytać następujące artykuły:
 • CO NISZCZY AUTORYTET KOŚCIOŁA - co najbardziej denerwuje grzeszników w Kościele? - wyjaśnia o. Jacek Salij.
 • PYTANIA O MŁODZIEŻ - co charakteryzuje pokolenie nazywane przez naukowców millenialsami oraz jakie to ma skutki dla Kościoła i rodziny? - mówi prof. Krzysztof Koseła w rozmowie z Ireną Świerdzewską.
 • KTO JEST U NAS CZWARTĄ WŁADZĄ? - w czyich rękach jest polski rynek mediów? - pokazuje Monika Odrobińska.


Adres parafii

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Świętego Wita Męczennika w Karczewie
ul. Ks. Władysława Żaboklickiego 12
05-480 Karczew
telefon: 22 780 65 19

Kancelaria

Czynna od poniedziałku do piątku od 1630 do 1800.

W sobotę oraz w dni świąteczne - kancelaria nieczynna.

tel. 22 780 65 19