1. W okresie Wielkiego Postu w naszym kościele nabożeństwa Drogi krzyżowej w każdy piątek o godz. 16.30 - z udziałem dzieci, o godz. 17.15 dla dorosłych parafian oraz o godz. 19.00 dla młodzieży i dłużej pracujących. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.30 nabożeństwo Gorzkich Żali. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, pod zwykłymi warunkami, którzy wezmą pobożny udział w nabożeństwie Gorzkich Żali, bądź Drogi krzyżowej jeśli dodadzą Ojcze nasz i Zdrowaś Maryjo w intencjach Ojca świętego.
  2. Jutro o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w intencji Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz osób chorych, których imiona możemy składać do puszki ustawionej między ławkami.
  3. W czwartek o godz. 17.00 Godzina Święta w intencji powołań do służby Bożej.
  4. W piątek spowiedź św. rano i po południu od godz. 17.00. Rano wyjazd do chorych
  5. W sobotę po Mszy św. wieczornej konferencja dla kółek różańcowych, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 20.00
  6. Zapraszamy na wyjazd do Niepokalanowa na zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi. Wyjazd w najbliższą sobotę 3 marca o godz. 7.00, koszt 30 zł. zapisy u pani Agnieszki w pralni.
  7. W niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 na nowej plebanii konferencja dla rodziców i chrzestnych, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja. O godz. 18.00 Msza św. zbiorowa w intencji Kazimierzy. Po każdej Mszy św. przed naszym kościołem zbiórka do puszek na Misje.
  8. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je o. Jan Ćwikowski, redemptorysta. Zaplanujmy tak sobie czas, by skorzystać z tych duchowych ćwiczeń.
  9. Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za jedną bezimienną ofiarę na kościół.
  10. W niedzielę 11 marca o godz. 16.45 na nowej plebanii katecheza przygotowująca do sakramentu bierzmowania dla dziewcząt starszej grupy, po Mszy św. wieczornej dla chłopców starszej grupy. W kościele po Mszy św. wieczornej dla rodziców i dziewcząt i chłopców starszej grupy. Obecność obowiązkowa.
  11. Możemy składać dary naszych serc do wielkopostnego kosza. Zostaną z nich uczynione paczki dla osób potrzebujących pomocy.
  12. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku "Idziemy" warto przeczytać następujące artykuły:
  • CO NISZCZY AUTORYTET KOŚCIOŁA - co najbardziej denerwuje grzeszników w Kościele? - wyjaśnia o. Jacek Salij.
  • PYTANIA O MŁODZIEŻ - co charakteryzuje pokolenie nazywane przez naukowców millenialsami oraz jakie to ma skutki dla Kościoła i rodziny? - mówi prof. Krzysztof Koseła w rozmowie z Ireną Świerdzewską.
  • KTO JEST U NAS CZWARTĄ WŁADZĄ? - w czyich rękach jest polski rynek mediów? - pokazuje Monika Odrobińska.

Zapraszamy do słuchania

To tylko przykładowe utwory istnieje możliwość wykonania innych utworów przez Panią Eweline. Oprawę ślubów może zapewnić też chór parafialny Laudate Dominum lub trębacz czy skrzypaczka. W sprawie oprawy muz. Liturgii ślubnej, pogrzebowej bądź innej uroczystości proszę o kontakt.

od poniedziałku do piątku - w godz. 16:30 do 18:00