+ Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus +

Słuchaj Mszy Św.

Słuchaj za pomocą
       

 

Świety na dziś

Liturgia dnia


Liturgia
z wczoraj

Liturgia
na dziś

Liturgia
na jutro


 1. Jutro o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w intencji Intronizacji Najświętszego Sakramentu oraz osób chorych, których imiona możemy składać do puszki ustawionej między ławkami.
 2. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Wszystkich pragnących pobyć z Panem Jezusem i pogłębić swoją wiarę serdecznie zapraszamy.
 3. W sobotę o godz. 10.30 na nowej plebanii spotkanie dla ministrantów i kandydatów.
 4. W sobotę o godz. 14.00 Msza św. w intencji par małżeńskich obchodzących Jubileusz "Złotych Godów" następnie o godz. 15.00 w Urzędzie Miejskim w Karczewie dalsza część uroczystości.
 5. Także w sobotę na nowej plebanii o godz. 16.45 katecheza przygotowująca do sakramentu bierzmowania dla starszej grupy dziewcząt, po Mszy św. wieczornej, na nowej plebanii katecheza dla chłopców. Katecheza dla rodziców także na nowej plebanii po Mszy św. wieczornej.
 6. Katecheza dla dziewcząt młodszej grupy w niedzielę 22 kwietnia na nowej plebanii o godz.16.45, dla chłopców młodszej grupy po Mszy św. wieczornej na nowej plebanii a dla rodziców i dziewcząt i chłopców młodszej grupy w kościele po Mszy św. wieczornej.
 7. Za tydzień przed naszym kościołem pragniemy przeprowadzić zbiórkę na bardzo drogie leczenie z choroby  nowotworowej jednej naszej parafianki. O godz. 17.00 Godzina Miłosierdzia.
 8. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku "Idziemy" warto przeczytać następujące artykuły:
 • JAK CZYTAĆ BIBLIĘ? - o czym trzeba pamiętać, czytając Pismo Święte? - odpowiada ks. prof. Bartosz Adamczewski w rozmowie z Ireną Świerdzewską.
 • DRAMAT BLISKIEGO WSCHODU - o prawdziwych kulisach wojny w Syrii i o tym, jak żyło się w tym kraju zanim światowe potęgi zrobiły sobie z niego poligon - opowiada wieloletni misjonarz w Syrii o. Zygmunt Kwiatkowski.
 • UZALEŻNIENI OD GRY - jakie są objawy i skutki uzależnienia od gier komputerowych? - opisuje Kataryna Nowicka.

Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

facebook_page_plugin

Zapraszamy do słuchania

Oprawa muzyczna

Oprawa muzyczna ślubów śpiew solowy Ewelina Sielska-Badurek, organy Bernard Przybysz

To tylko przykładowe utwory istnieje możliwość wykonania innych utworów przez Panią Eweline. Oprawę ślubów może zapewnić też chór parafialny Laudate Dominum lub trębacz czy skrzypaczka. W sprawie oprawy muz. Liturgii ślubnej, pogrzebowej bądź innej uroczystości proszę o kontakt.

Nauki w poradni

W tym roku nauki w poradni rodzinnej prowadzi p. Urszula Bogdalska nr tel. 661-734-358.

Adres parafi

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Świętego Wita Męczennika w Karczewie
ul. Ks. W. Żaboklickiego 12
05-480 Karczew
tel.: 0-22 780 - 65 - 19

Stałe nabożeństwa

Codzienne msze - 7.00, 8.00. 18.00
W niedzielę -  7.00, 9:00, 10.30, 12.00. suma, 18.00

Czytaj więcej >>>

Kancelaria

Czynna w dni powszednie:
od poniedziałku do piątku - w godz. 16:30 do 18:00
W sobotę - kancelaria nieczynna

W sprawach związanych z cmentarzem:
- od poniedziałku do piątku - w godz. od 16:30 do 18:00

W UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA KANCELARIA NIECZYNNA
 WIGILIĘ BOŻEGO NARODZENIA KANCELARIA NIECZYNNA.

telefon do kancelarii: 22 780 65 19
e-mail: