facebook_page_plugin
Parafia
świętego Wita
w Karczewie

Ogłoszenia

 1. Dzisiaj na Mszy świętej o godz. 1030 odbędzie się poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla uczniów klas pierwszych.
 2. Jutro o godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w intencji Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 3. We wtorek święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. W tym tygodniu rozpoczynają się kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
 4. Zapraszamy na cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy świętej.
 5. W najbliższą sobotę zbiórka dla bielanek oraz kandydatek na bielanki o godz. 1000 w świetlicy przy ul. Bielińskiego.
 6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za bezimienną ofiarę na prace remontowe przy naszej świątyni. Nadal trwa remont ogrzewania Kościoła oraz budowy toalet w podziemiach. Naprawiamy również zniszczone fragmenty elewacji budynku.
 7. Po wakacyjnej przerwie swoje próby wznawia nasz chór parafialny oraz schola dziecięca. Serdecznie zapraszamy nowe osoby, które lubią śpiewać i pragną rozwijać swój talent wokalny. Najbliższa próba chóru parafialnego odbędzie się w czwartek o godz. 1900 w sali na nowej plebanii. Próba scholii dziecięcej w piątek o godz. 1630.
 8. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii świętej w roku 2019 odbędzie się w niedzielę 30 września po Mszy świętej o godz. 1030 w kościele. Karty zgłoszeniowe dzieci do I komunii świętej są wyłożone obok gazet. Wypełnione karty przynosimy do ks. Łukasza do 30 września.
 9. W tygodniku „Idziemy” zachęcamy do lektury artykułów:
  1. „Włącz pełnię wiary” – o tegorocznym spotkaniu młodych na Stadionie Narodowym.
  2. „Spotkania we dwoje – czyli o tym, jak poprawić relacje w małżeństwie.