świętego Wita
w Karczewie

1. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 1800 zapraszamy kandydatów do bierzmowania grupy starszej wraz z rodzicami. Na to spotkanie przynosimy ze sobą indeksy.
  2. Pragniemy serdecznie podziękować za trzy bezimienne ofiary na kościół: Bóg zapłać za ten dar serca.
  3. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Misje święte.
  4. W przyszłą niedzielę na sumie o godz. 1200 będziemy modlić się w intencji ks. Łukasza z racji jego imienin.
  5. Jutro o godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracji w intencji Intronizacja Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku idziemy polecamy m. in. artykuł "Rewolucja Wojtyły", który jest wywiadem z arcybiskupem Markiem Jędraszewskim o osobie Jana Pawła II.