There are no images available in the gallery.

• poniedziałek 30 stycznia od godz. 16.00 jeden ksiądz ul. Warszawska od początku numery parzyste, drugi od początku numery nieparzyste, trzeci ul. Bednarska, Przechodnia i końcówka ul. Warszawskiej.
  • wtorek 31 stycznia od godz. 16.00 jeden ksiądz ul. Świderska od początku numery nieparzyste i ul. Górna, drugi ul. Świderska od początku numery parzyste, trzeci ul. Świderska od końca.
  • środa 01 lutego od godz. 16.00 jeden ksiądz ul. Lelewela, drugi ul. Wysockiego od początku, trzeci ul. Wysockiego od końca.
  • sobota 04 lutego od godz. 9.00 jeden ksiądz ul. Ogrodowa i ul. Karczówek od końca, drugi ul. Kwiatowa i Karczówek od początku, trzeci ul. Spokojna, Łąkowa i Karczówek od numeru 24 do początku, czwarty Karczówek od numeru 25 do końca.
  • poniedziałek 06 lutego od godz. 16.00 ul. Chłopickiego i Mochnackiego.
  • poniedziałek 23 stycznia od godz. 16.00 jeden ks. ul. Jagodne i Podlaska od końca, drugi ul. Podlaska od początku i Akacjowa, trzeci ul. Wschodnia i Podlaska od numeru 7 do końca numery nieparzyste.
  • wtorek 24 stycznia od godz. 16.00 jeden ks. ul. Stare Miasto, drugi ul. Kościuszki od początku, trzeci ul. Kościuszki od końca.
  • środa 25 stycznia od godz. 16.00 jeden ks. ul. Bielińskiego i ul. Widok, drugi ul. Rynek Zygmunta Starego od początku, trzeci ul. Rynek Zygmunta Starego od końca.
  • czwartek 26 stycznia od godz. 16.00 jeden ks. ul. Kusocińskiego od początku, drugi ul. Kusocińskiego od końca i bohaterów Powstania Styczniowego od końca, trzeci ul. Bohaterów Powstania Styczniowego od początku.
  • piątek 27 stycznia od godz. 16.00 jeden ks. ul. Maciejewskiej, drugi ul. Winczakiewicza od końca i Traugutta, trzeci ul. Winczakiewicza od początku.
  • sobota 28 stycznia od godz. 9.00 jeden ks. ul. Armii Krajowej od początku, drugi ul. Armii Krajowej od końca i blok, trzeci ul. Armii Krajowej od numeru 30 i ul. Brzozowa.
  • poniedziałek 30 stycznia od godz. 16.00 ulice Warszawska, Przechodnia i Bednarska.
  • poniedziałek 16 stycznia od godz. 16.00 ul. Gołębia, jeden ksiądz od początku, drugi od 15 do końca, trzeci od końca.
  • wtorek 17 stycznia od godz. 16.00 ul. Leśna, jeden ksiądz od początku, drugi od końca, trzeci od 12 i 17a do końca.
  • środa 18 stycznia od godz. 16.00 ul. Kościelna, jeden ksiądz od początku, drugi od końca, trzeci od 26 i 35 do końca.
  • czwartek 19 stycznia od godz. 16.00 ul. Zatylna, jeden ksiądz od końca, drugi od początku, trzeci ul. Złotnicza i Zatylna od 12 do końca numery parzyste.
  • piątek 20 stycznia od godz. 16.00 jeden ksiądz ul. Ochotników od początku, drugi ul. Ślepa i Piaski od początku, trzeci ul. Ochotników od 15 do końca i Piaski od końca.
  • sobota 21 stycznia od godz. 9.00 ulice Mickiewicza, Kolejkowa, Zakolejkowa i Dojazd. Jeden ksiądz ul. Mickiewicza - numery parzyste od początku, ul. Dojazd, Kolejkowa i Zakolejkowa (od Dojazdu), drugi ul. Mickiewicza - numery nieparzyste od początku, trzeci ul. Mickiewicza - numery nieparzyste od końca i ul. Zakolejkowa od Czerwonej Drogi.
  • poniedziałek 23 stycznia od godz. 16.00 ul. Podlaska, Wschodnia, Akacjowa, Jagodne.
  • Poniedziałek 9 stycznia od godz. 16.00 jeden ksiądz ul. Baczyńskiego od początku następnie ul. Sienkiewicza od końca, drugi ul. Sienkiewicza od nru 1 do 5 następnie ul. Moniuszki, trzeci ul. Sienkiewicza od nru 6.
  • Wtorek 10 stycznia od godz. 16.00 jeden ksiądz ul. Słowackiego, drugi ul. Partyzantów i Sucharskiego, trzeci ul. Kołłątaja.
  • Środa 11 stycznia od godz. 16.00 jeden ksiądz ul. Różana, drugi ul. Żeromskiego od początku, trzeci ul. Żeromskiego od końca.
  • Czwartek 12 stycznia od godz. 16.00 jeden ksiądz ul. Krakowska od początku, drugi ul. Krakowska od końca, trzeci ul. Wierzbowa i środek Krakowskiej.
  • Piątek 13 stycznia od godz. 16.00 jeden ksiądz ul. Wyspiańskiego, drugi ul. Chopina, trzeci ul. Matejki.
  • Sobota 14 stycznia od godz. 9.00 jeden ks. ul. Krzewniaka i Krótka, drugi ul. Bohaterów Westerplatte od początku, trzeci ul. Popiełuszki, Ślusarska, Sosnowa i Bohaterów Westerplatte od końca.
  • Poniedziałek 16 stycznia od godz. 16.00 ul. Gołębia.

• poniedziałek 02 stycznia od godz. 16.00 ul. Częstochowska numery od 1 do 70.
  • wtorek 03 stycznia od godz. 16.00 ul. Otwocka.
  • środa 04 stycznia od godz. 16.00 ul. Skłodowskiej, Brzóski, Buczka.
  • czwartek 05 stycznia od godz. 16.00 ul. Piłsudskiego.
  • sobota 07 stycznia od godz. 9.00 Otwock Mały od numeru 7 do końca.
  • poniedziałek 09 stycznia od godz. 16.00 ul. Sienkiewicza, Moniuszki, Baczyńskiego.

Wakacyjny porządek Mszy św.

Wakacyjny porządek Mszy św. w dni powszednie w lipcu i sierpniu. Msza św. w dni powszednie o godz. 7.30 rano i o 18.00 wieczorem, 20 min. przed Mszą św. będzie spowiedź święta. Prządek Mszy św. w niedziele pozostaje bez zmian.