www.parafiakarczew.pl

facebook_page_plugin
Słuchaj Mszy Świętej
Liturgia dnia

 1. Jutro o godz. 1645wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w intencji Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 2. Zapraszamy na cotygodniową adorację również w piątek po wieczornej Mszy świętej.
 3. Przez cały listopad codziennie o godzinie 1715 różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 4. Pragniemy podziękować za bezimienną ofiarę na prace remontowe przy kościele.

Czytaj więcej...

 1. Dzisiaj o godz. 1200 uroczysta suma w intencji naszej Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy. Po Mszy świętej dalsza część patriotyczna odbędzie się przy pomniku Orła Białego.
 2. Szkoła Podstawowa nr 1 zaprasza dziś na program „Stacja Jedynka” – przewidziane są iluminacje szkoły i śpiew piosenek patriotycznych „Niegdyś Zakazanych”; początek o godz. 1900. W piątek 16 listopada o godz. 1600 szkoła zaprasza na pokoleniową debatę patriotyczną „Moja niepodległość”. Z kolei w sobotę 24 listopada o godz. 1300 zaprezentowana zostanie rekonstrukcja łapanki na meczu pomiędzy AKS-42 Karczew – Fala-Grochów, zaś tego samego dnia o 1530 szkoła zaprasza na spektakl „Nas to dziś obchodzi” w budynku MGOK.

Czytaj więcej...

 1. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 900 konferencja dla rodziców i chrzestnych na nowej plebanii.
 2. Jutro o godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w intencji Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 3. Zachęcamy do uczestnictwa w Wieczorze modlitewnym w najbliższy piątek, 9 listopada. Spotkanie rozpoczynamy o godz. 1845 konferencją, którą poprowadzi zaproszony gość. Następnie będzie czas na modlitwę i osobiste spotkanie z Jezusem jako Miłosiernym Bogiem, który pochyla się nad ludzkimi słabościami i ranami. Szczegóły wydarzenia na plakatach i stronie internetowej parafii.

Czytaj więcej...

 1. Dziś rozstrzygnięcie konkursu Różaniec dla Ojczyzny, w którym udział brali uczniowie ze Szkół Podstawowych nr 1 i nr 2 w Karczewie. Podanie wyników i wręczenie nagród o godz. 1000 w naszym kościele. Dzieci, które brały udział w konkursie, a nie uczestniczyły w ogłoszeniu wyników, zapraszamy wraz z ich rodzicami do zakrystii po Mszy świętej. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia wystawy z pracami konkursowymi z przodu, po prawej stronie świątyni.
 2. Dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej wraz z ich rodzicami zapraszamy dzisiaj na Mszę świętą o godz. 1030. Po Mszy świętej spotkanie dla rodziców.

Czytaj więcej...

Adres parafii

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Świętego Wita Męczennika w Karczewie
ul. Ks. Władysława Żaboklickiego 12
05-480 Karczew
telefon: 22 780 65 19

Kancelaria

Czynna od poniedziałku do piątku od 1630 do 1800.

W sobotę oraz w dni świąteczne - kancelaria nieczynna.

tel. 22 780 65 19