Słuchaj Mszy Świętej

1. Dzisiaj po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz akt poświęcenia („O, Jezu najsłodszy, Odkupicielu…”). Za publiczne odmówienie tego aktu można dzisiaj uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Jutro o godz. 1645 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w intencji Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. Zapraszamy na cotygodniową adorację również w piątek po wieczornej Mszy świętej, a także w pierwszą sobotę miesiąca, również po Mszy wieczornej.
  4. Do końca listopada codziennie o godzinie 1715 modlimy się różańcem za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych.
  5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 1645.
  6. Muzeum Stara Plebania, Ośrodek Kultury oraz Pracownia Filmowo-Fotograficzna „Klamra” zapraszają na wydarzenie upamiętniające żydowskich mieszkańców Karczewa pt. „Mam ich wszystkich przed oczyma…”, które odbędzie się w czwartek 29 listopada. Początek spotkania o godz. 1600 na ul. Częstochowskiej przy młynie.
  7. W piątek 30 listopada obchodzić będziemy święto św. Andrzeja Apostoła. Tego dnia i w przyszłą niedzielę na sumie będziemy modlić się w intencji solenizantów.
  8. Koło Radia Maryja przy naszej parafii organizuje doroczną pielgrzymkę do Torunia w dniu 1 grudnia. Wyjazd z Karczewa o godz. 500. Zapisy i szczegóły u pani Agnieszki w pralni.
  9. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy okres Adwentu, radosny czas przygotowania do świąt Narodzenia Pańskiego. Msze święte roratnie codziennie – oprócz niedziel – o godz. 700. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii rozpoczną się w niedzielę 9 grudnia. Zarezerwujmy sobie czas, aby móc w nich uczestniczyć w pełnym wymiarze. Tradycyjnie przy ołtarzu będzie ustawiony kosz adwentowy, do którego będziemy mogli składać dary naszych serc na paczki dla osób potrzebujących pomocy z naszej parafii.
  10. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 900 na nowej plebanii konferencja dla rodziców i chrzestnych. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I komunii świętej na Eucharystii o godz. 1030; po tej Mszy będzie miało miejsce spotkanie dla rodziców. Natomiast po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja.
  11. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za bezimienną ofiarę na prace remontowe przy naszym kościele.

Adres parafii

ul. Ks. Władysława Żaboklickiego 12

Czynna od poniedziałku do piątku od 1630 do 1800.

W sobotę oraz w dni świąteczne - kancelaria nieczynna.

tel. 22 780 65 19