There are no images available in the gallery.

Bielanki, obok ministrantów, stanowią drugą grupę liturgiczną.

Ich opiekunem jest: Ks. Andrzej Wąsowski. Księdzu pomagają Magdalena Trzaskowska i Sylwia Trzaskowska.

Spotkania w soboty o godz. 10:00 w sali Domu Parafialnego przy ul. Bielińskiego 1

Bielanki w sposób czynny udzielają się w życiu parafii, biorą udział w procesjach, uroczystościach, jak również nabożeństwach. Wraz z ministrantami przygotowują i prowadzą rozważania podczas nabożeństw Różańcowych i Drogi Krzyżowej. W czasie procesji młodsze bielanki sypią kwiatki i niosą szarfy. Starsze bielanki niosą ozdobne poduszki i sztandar.

Przed wakacjami chętne bielanki i kilku ministrantów wraz z opiekunami na wycieczce rowerowej odwiedziły rezerwat przyrody na Torfach. Po wakacjach sobotnie spotkania będą wznowione. zapraszamy bielanki i kandydatki do bielanek na spotkania. Pierwsze po wakacjach pewnie będzie ogniskowe

Wakacyjny porządek Mszy św.

Wakacyjny porządek Mszy św. w dni powszednie w lipcu i sierpniu. Msza św. w dni powszednie o godz. 7.30 rano i o 18.00 wieczorem, 20 min. przed Mszą św. będzie spowiedź święta. Prządek Mszy św. w niedziele pozostaje bez zmian.