świętego Wita
w Karczewie

Ogłoszenia Parafialne

1. Dzisiaj na Mszy świętej o godz. 900 będziemy modlić się w intencji ks. Rafała z racji jego imienin. Dzisiaj także odbędzie się katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych o godz. 1000 w budynku nowej plebanii. Natomiast po sumie z racji I niedzieli miesiąca będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja.
  2. Także dzisiaj w Brzezince zostanie odprawiona Msza święta o godz. 1600 w intencji mieszkańców, którzy przyjęli obraz Matki Bożej Karczewskiej. Po tej Mszy świętej mieszkańcy Brzezinki przywiozą obraz do kościoła na godz. 1800. W przyszłą niedzielę mieszkańcy Janowa po sumie zabiorą obraz do siebie.
  3. W najbliższy wtorek po Mszy świętej wieczornej odbędzie się nabożeństwo ku czci św. Miachała Archanioła: koronka uwielbienia Boga ze św. Michałem Archaniołem i chórami anielskimi oraz modlitwa o uzdrowienie i uwonienie za wstawiennictewem Michała Archanioła. Zapraszamy!
  4. Jutro od godz. 1700 kolejna adoracja Najświętszego Sakramentu dla dzieła Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym miesiącu szczególnie zapraszamy wszystkich do udziału w nabożeństwach różańcowych, odprawianych w naszej świątyni codziennie o godz. 1730. Dzieci za udział w różańcu będą otrzymywały naklejki. W I czwartek miesiąca o godz. 1800 będzie Msza święta w intencji ministrantów, bielanek i scholi. Po Mszy poświęcenie dewocjonaliów, a także wody i soli.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź rano i od godz. 1700. Wyjazd do chorych tylko na zgłoszenia.
  6. W przyszłą niedzielę po sumie odbędzie się koncert Olivera Palmera – niesłyszącego tenora oraz zbiórka charytatywna na aparat słuchowy dla niego.
  7. Także w przyszłą niedzielę zostanie odprawiona Msza święta w Ostrówcu o godz. 1600.